Sayfa 777/1044 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. T/A hocam ve tüm deprem bölgesindeki dostlara büyük geçmiş olsun, rabbim göçük altında kalan kullarına acısın.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    T/A hocam ve tüm deprem bölgesindeki dostlara büyük geçmiş olsun, rabbim göçük altında kalan kullarına acısın.
    Çok teşekkür ederim Lütfü...

İnşaAllah tekrarı olmaz...! Bu yaşıma kadar böylesini görmemiştim...!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim Lütfü...

İnşaAllah tekrarı olmaz...! Bu yaşıma kadar böylesini görmemiştim...!
    13:24 de yine 7.6 lık deprem olması hiç normal gelmedi bana, arka arkaya bu kadar şiddetli 2 ayrı deprem, ve hala devam etmesi ...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. Büyük geçmiş olsun Ülkemize, vatandaşlarımıza 1999 da yaşadık iyi bilirim o zaman yaz ayı idi şimdi kış kıyamet şartlar daha ağır zorlu. Allah sabır, güç kuvvet versin vatandaşlarımıza.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    herkese geçmiş olsun....

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Büyük geçmiş olsun Ülkemize, vatandaşlarımıza 1999 da yaşadık iyi bilirim o zaman yaz ayı idi şimdi kış kıyamet şartlar daha ağır zorlu. Allah sabır, güç kuvvet versin vatandaşlarımıza.
    99 depreminde biz Balıkesir de bile çok sallanmıştık, 2009 yılında Kocaeli'ye tayin oldum, 5 yıl kaldım, para kazanma hırsıyla dere yataklarına bile bina yapıp satıyorlardı... Allah'ın koruduğuyla yaşıyoruz...

7. 2004 den sonra yapılan ve depremden yıkılan binaların,

müteahhitleri, design ve denetim mühendisleri, Belediyenin fen işleri mdleri ve ilgili mühendisleri ..

cinayetten yargılanmalılar..

Başka türlü bu zayiatlar engellenemez...

8. Yetmez...

O yıkılan inşaatların betonlarından numune ler alınıp, laboratuarlarda kırılmalı.

Evsafı tutmayanların, alınmış beton örnekleri sorgulanmalı..

Hatalı olanların.. Betonu satan santralları da cinayete ortak olmaktan yargılanmalı..

Sayfa 777/1044 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •