Sayfa 777/1005 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: Viop LVll

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ödünç verdiklerini söylemeyi unutmuş sanırım. Fonların meblağı büyük değil toplam varlığına göre.
    Var bir unutkanlığı Doğru, toplam varlığı oldukça fazla .
    Ne hale getirdiler borsayı...Yazık gerçekten de...
    Bakalım cuma ne yapacaklar..

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Faiz para arzını durdurma ile paralel giderse enflasyon da başarılı olunur. Hem para bas hem de faizle müdahale ediyorum de... Hadi oradan. Seçim takvimi işliyor. Herşey, bütün hesaplar İstanbul için. Rezerv alan yasasiybile bunun için ola ki kaybederse iktidar... Bu iktidarla bir cacık olmaz. Palyatif çözümler tırt hesaplar. Bir şekilde zengin olun, komünizm den beter hale getiriyorlar İslami soslu... İnaniyorsunuz olmasa bizi kendi halimize bırakır dünya sefillikten oluruz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunlarla iş olmayacağı zaten malum da... geriden gelen de yok. Komple bok çukurunun içine düştük. Tutunacak dal bile bırakmadılar aw.

3. Zammı duyan emeklilik bekleyenler mesajlara başladı ..Zat ı devletleriniz hükmettiği diye konuya girmişler... Çok dik duruşlu bir dernek sanırım bunlar.

https://twitter.com/adilemeklilik/st...oj2iBugAA&s=19

4.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    abi ağustos-eylül aylarında bulumberg'i her akşam dinliyordum... bist işte 8000 lerde iken
    her akşam her gelene soruyordu sunucu... yıl sonu ne olur ?
    istisnasız hepsi

''10.000 diyordu.. hatta geçer 11--12 diyordu ''

malum konuşması ile aysun ablamız ''biz 11.000 ile çalışıyoruz'' diyordu

turşucu hakeza

ne oldu TEMELCİLER ?

PALA temele beton yerine gömdü hepsini
    Şimdi yemekten kalktım,yazınızı okudum,yemek yanında garnitür olarak TURŞU vardı..kim bu turşucu?...patronları ne derse konuşurlar algı yaratırlar...aysunu tanımıyorum.

YTD

5. Kurye olarak en büyük Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo vardı, sonradan MNG, Sürat kargo geldi. Pandemide bir sürü kurye ve eve servis firması kuruldu, Aygaz da kurmuştu.

Asgari ücret saatlik 120 TL olsa, 15 dakikalık 30 TL eder.

Bir apartmanda zile bas, kata çık imza al bir sonraki teslimata git en az 15 dakika eder diye düşünüyorum. Buna kargo firmasının diğer masrafları ve kar payı da eklenince belki 50 TL'ye kadar çıkabilir.

Ivır zıvır internetten almak çok mantıklı olmayabilir. Son dönemde dikkatimi çekti markete gidip almak çok daha hesaplı oluyor, düşük fiyatlı ürünleri Hepsiburada, Trendyol, Amazon vs'den almak çok mantıklı olmuyordu. Atıyorum KIM markette bir borcam vardı 79 YL ama internette kargo dahil 150 TL den aşağı yoktu. Yeni zam ile bu eve servis işi yavaşlayabilir. Büyük ihtimal eve pide, hamburger vs söylemek de pahalılaşabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Var bir unutkanlığı Doğru, toplam varlığı oldukça fazla .
    Ne hale getirdiler borsayı...Yazık gerçekten de...
    Bakalım cuma ne yapacaklar..
    Takastaki Şu toplam fark falan ortadan kalksın tam normal takası görelim ben o zaman bir iki kelime edeceğim.

Açıkçası ben kendisi gibi borsadan parayı bulucam adım şöyle işlerle beraber anılacak mümkün değil. Bu 2 etti.

Ayrıca vatandaşın şirket kartında adı yazan bir şirket var. Madem bu arkadaş sıkışık ya da battı o hisse neden tavan?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Zaten sıkıntı burada... Serbest piyasaya devletin her müdahalesi( denetleme harici, kurallara uygunluk ,tekellik karşıt) böyle anomaliler oluşturuyor. Hicbirsey yapmasalar sıkıntılı mevzularin yüzde doksanı biter ama istemezler hep kaos olsun kendileri kurtarıcı olarak kabul edilsin. Hani hacı hoca takımının kur an okusanız da anlamazsınız bize ihtiyacınız var mevzusu gibi. Arsa fiyati uçuyor sonra cakiliyor, borsa hakeza öyle, araç fiyatları, emek fiyatlari, mal fiyatları hakeza... Asgari ücret mevzusu belirleme mevzusu bile sacmalik gerçi ama o da kusur olsun. Ahlaki çöplük olan yerde o da lazım tabii ki.
    İnanin seni beni düşünen bir adam yok tamamen kendi istikballeri. Dünyaliklarini yaptılar , galaksiyi de istiyorlar. sen ben böyle çırpınırız böyle kaotik ortamdan bir nane olmaz.
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kurye olarak en büyük Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo vardı, sonradan MNG, Sürat kargo geldi. Pandemide bir sürü kurye ve eve servis firması kuruldu, Aygaz da kurmuştu.

Asgari ücret saatlik 120 TL olsa, 15 dakikalık 30 TL eder.

Bir apartmanda zile baz, kata çık imza al bir sonraki teslimata git en az 15 dakika eder diye düşünüyorum. Buna kargo firmasının diğer masrafları ve kar payı da eklenince belki 50 TL'ye kadar çıkabilir.

Ivır zıvır internetten almak çok mantıklı olmayabilir. Son dönemde dikkatimi çekti markete gidip almak çok daha hesaplı oluyor, düşük fiyatlı ürünleri Hepsiburada, Trendyol, Amazon vs'den almak çok mantıklı olmuyordu. Atıyorum KIM markette bir borcam vardı 79 YL ama internette kargo dahil 150 TL den aşağı yoktu. Yeni zam ile bu eve servis işi yavaşlayabilir. Büyük ihtimal eve pide, hamburger vs söylemek de pahalılaşabilir.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 777/1005 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •