Sayfa 777/1006 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    400 bekliyordum ama erdoğan konuşması sonrası revize ediyorum max 250 baz diyorum,doların yarın 7.90 üzerini görecek tahminim,18 yıldır tanıdığımız adamlar 18 günde değişmez.
    250 baza 7.90 çok iyimser kalır çok daha üstleri zorlar hemde 1 dakika bile sürmez bu kadar beklenti yaratılıp fiyat istikrarı denilip hala glp olayından iş yürüyecekse yabancı yatırımcı dalga mı geçiyon sen benle der bye der

2.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    400 bekliyordum ama erdoğan konuşması sonrası revize ediyorum max 250 baz diyorum,doların yarın 7.90 üzerini görecek tahminim,18 yıldır tanıdığımız adamlar 18 günde değişmez.
    Eylül 2018 ppk toplantısından öncede aynısını yaptı.Sabah faiz kötüdür dedi.Dolar 6.30 dan 6.50 ye kadar çıktı.Ögleden sonra mb 625 baz puan faiz artırımı yaptı.Dolar 6 sonrada 5.14 e kadar düstü.Bir çok kişi ters köşe oldu büyük sıkıntılar çekti.Ben bunlara asla güvenmem.Ne yapacağı belli olmaz ama sıkışınca yüklü faizde artırırlar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

400 olursa tepkisi nolur yarın parayı bosta birakicam nolur nolmaz

4. Oran şöyle 17 18 lere gelirse Aralık ayı sonunda sıfır stopajla elimdekinin büyükçe bir miktarını 1 yıllık bağlamayı düşünüyorum.gecen sene Haziran'da 23.5 ten başlamıştık kafam 1 sene rahat etmişti, getiriside güzel olmuştu.Bakalım ne olacak.

5. En az 5 puan gelecek.
    Bugünkü açıklamadan sonra edindiğim izlenim bu.

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Yarin herkes al tusu üzerinde patinaj çekecek olasi düşük faize karsi.
    Çok kişi öyle bekliyorsa bilin ki tam tersi olma ihtimali daha yüksektir.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7. Ekonomiyi güvenilir, profesyonel insanlara emanet edersin, daha da karışmazsın, hatta onların işini kolaylaştırırsın, tarım bakanının politikalarına da karışıyor musun mesela? bu nedir yahu vallahi bıktım usandım oyuncak olduk arada

8.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    çalıkgillerin aktifte swift ücretsiz derken , mesela aktifteki 5893 dolaresi burhan banka ya da yanık fredi ye göndereceğim diyelim...
    swift gerçekleştğinde burhandaki ya da yanık fredideki hesabıma hiç bir kesinti olmadan 5893 dolares olarak mı geçecek ...
    Sizin başınıza geldiği belli. Dediğim gibi yaşayarak öğreniyoruz. Bire bir yaşadığım olaydır. İnternet bankacılığından Aktifden Fibaya 20 bin dolar swıft yaptım. Masraf sıfır yazdı. Ertesi sabah Fiba hesabımdan 80 dolar eksik gördüm. Fiba '' valla benim suçum yok, muhabir bankanız kesmiş '' dedi. Aktif '' Yaaa akıllı geçinerek müşteri temsilcisini bay-pas edersen , bizde senin dolarları ABD bankasındaki hesabımız üzerinden göndererek ders veririz '' dedi.

Tövbe ablacığım ben seni çok severim bilirsin dedim ve sonra tüm eft- swıft işlemlerini ablanın watsapından dilekçe ile yaparak hiç masraf vermedim.

Sayfa 777/1006 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •