Sayfa 779/1017 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 8134 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Canan karatay kardiyolog.kendi dalında çok da iyi.kendi dalındaki önerilerine ve başarısına tek söz etmem.benim ona kızdığım nokta her dalda fikir beyan etmesi.salginin basında salgını küçümsedi.hastaligi kelle paça bağışıklık olayına indirgedi.e salgın enfeksiyoncularin dalı.onlar bile temkinli konuşurken neden milleti bilmediğin konuda yonlendiriyorsun.neticede ortaya çıktı ki covid de ölümlerin hatırı sayılır bir kısmı sitokin fırtınasından yani aşırı artmış kuvvetli bağışıklık yanıtı nedeniyle oluyor.benim onun zarar verdi dediğim konu bu.bu iş enfeksiyoncularin konuşu.gerisi susacak.en yetkinler konuşacak.mehmet ceyhan kardiyolojik bir konuda canan hocaya akıl verebilir mi.
    Tıpta adem-i merkeziyetçi bakış açısını doğru bulmuyorum. Daha çok holistik ve bütünsel tıbbın daha doğru olduğunu düşünüyorum. Geçen arkadaşın biri cildiyeye gitti doktorun verdiği ilaç karaciğeri paramparça ediyor. ama cildiyecinin umurunda mı acaba? nasıl olsa kendi uzmanlık alanı değil daya ilacı gitsin anlayışıyla hareket etmiş... Bu konuda İbn-i Sina bakışı ile yaklaşmak gerekiyor.

Canan Karatay ilaç sanayisine ve paketli gıda sektörüne savaş açan ilk kahraman doktor. Evet virüs konusunda bazı yanlışları oldu ama bu virüs laboratuvar ortamında üretilmiş bir biyolojik silah ve çoğu doktor bu konuda zaten çaresiz kaldı. Ama Karatay'ın söylediklerinin nesi yanlış ki? Söyledikleri bu virüse karşı en büyük çözüm bağışıklık sistemini geliştirmek dedi. Kelle paça konusu bile alay konusu oldu önyargısız araştırılsa en temel ve en güçlü beslenme türü evrimsel olarak binlerce yıldır atalarımızın yapmış olduğu beslenme türüdür. İnsan vücudu ve bedenlerimizin evrimi tarihi 50 yıl bile olmayan paketli gıdalara ne kadar alışık? Doğasına aykırı beslenen insan ilaç sektörünün kucağına düşüyor ki ikisi de aynı mahfillerin tekelinde. Önce paketli gıdalarla hasta et sonra ilaç sat. Sonra sattığın ilaç bile iyileştirmesin. Bunun adı nüfus kontrolü değildir de nedir?

Bir de tüm dünyada yetiştirilen doktorların tıp fakültelerindeki eğitim müfredatlarını ilaç şirketlerinin hazırlaması ne kadar etik? Sorun doktorlarda değil çoğu doktorumuzun samimiyetine inanıyorum Esas sorun doktorları yetiştiren en tepedeki eğitim sistemini ele geçiren bazı kartellerde..
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Sn vivatrader hastalık yeni çıkmış.hicbirseyi bilinmiyor.dunya yıkılıyor.sen durup dururken kelle paça bağışıklık dersen bu saçmalamaktir.daliniz olmadığından anlamadınız bu hastalıkta kuvvetli bağışıklık aslında sakıncalı bile olabiliyor.sitokin fırtınası zaten kuvvetli bağışıklık yanıtı demek.bu da hastanın canına okuyor.dedigi lâf tamamen yanlıştı gereksizdi bilimsel temeli yoktu.bu ispatlandı sayılır.

3. Neticede kimse mükemmel değil. Karatay Hanım olaylara hep aynı pencereden baktığı için genellikle aynı önyargılar ile yaklaşıyor her olaya o da bazen yanılmasına sebep olabiliyor.

Gavur demiş ya "when all you have is a hammer everything looks like a nail" diye, o hesap.

Peter Schiff ile 10 dakika konuşsan konu 2. dakikada altına gelir. Canan Karatay da öyle veya böyle kendi uzmanlık alanına bağlayacak konuyu bir yerde görüp duyduklarını kendi görüşüne göre şekillendirip öyle yorumlayacak...

Ha tıbbi kartellerin ve satanistlerin yaptığı tuzaklar konusunda ben de hemfikirim.sayfalarca örnek de veririm.ama bu baz-ı doktorların her şeyi bilmesi kartelleri bahane edip her konuda ahkam kesmeleri yanlıştır.canan hocanın salgın basında dedikleri hem zamansizdi hem de hatalıydı.maske karşıtlarına gelince bence suç işliyorlar.cokinsanin canına kastediyorlar

5. Altın kudurdu ons 1768 USD +1.84%

Sn patrick bu avatarları nerden buluyorsunuz.Bu kim,geçen seferki kimdi.Ünlü birileri ise cehaletimi bağışlayın da merak ettim.Bu seferki şu iklim olaylarına kızan kıza benziyor da tam şeedemedim gene de.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn patrick bu avatarları nerden buluyorsunuz.Bu kim,geçen seferki kimdi.Ünlü birileri ise cehaletimi bağışlayın da merak ettim.Bu seferki şu iklim olaylarına kızan kıza benziyor da tam şeedemedim gene de.
    :D Bu o evet. Greta.

Geçenki de feminist denyonun teki. Uğur Civelek aslında iyiydi ama forum ahalisi sevmedi onu. Belki geri gelir daha sonra.

8. Canan Karatay bir defa daha koronaya karşı haklı çıktı. Herkes dalga geçmişti ama o korkmadan açıklamıştı Gargaranın korona virüse karşı önleyici olduğu tartışmalarına son noktayı Diş Hekimi Uzman Öğretim Üyesi Dr. Aykan Onur Atilla koydu. Atilla, bazı etken maddeler ile hazırlanan gargaraların Covid-19'u yüzde 99,1 oranında önlediğini söyledi. Canan Karatay'ın salgının ilk dönemlerinde garagaranın virüse karşı önleyici olduğunu dile getirmiş ve bu nedenle adeta linç yemişti.
    Kaynak Yeniçağ: Canan Karatay bir defa daha koronaya karşı haklı çıktı. Herkes dalga geçmişti ama o korkmadan açıklamıştı

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/c...i--439783v.htm

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Tıpta adem-i merkeziyetçi bakış açısını doğru bulmuyorum. Daha çok holistik ve bütünsel tıbbın daha doğru olduğunu düşünüyorum. Geçen arkadaşın biri cildiyeye gitti doktorun verdiği ilaç karaciğeri paramparça ediyor. ama cildiyecinin umurunda mı acaba? nasıl olsa kendi uzmanlık alanı değil daya ilacı gitsin anlayışıyla hareket etmiş... Bu konuda İbn-i Sina bakışı ile yaklaşmak gerekiyor.

Canan Karatay ilaç sanayisine ve paketli gıda sektörüne savaş açan ilk kahraman doktor. Evet virüs konusunda bazı yanlışları oldu ama bu virüs laboratuvar ortamında üretilmiş bir biyolojik silah ve çoğu doktor bu konuda zaten çaresiz kaldı. Ama Karatay'ın söylediklerinin nesi yanlış ki? Söyledikleri bu virüse karşı en büyük çözüm bağışıklık sistemini geliştirmek dedi. Kelle paça konusu bile alay konusu oldu önyargısız araştırılsa en temel ve en güçlü beslenme türü evrimsel olarak binlerce yıldır atalarımızın yapmış olduğu beslenme türüdür. İnsan vücudu ve bedenlerimizin evrimi tarihi 50 yıl bile olmayan paketli gıdalara ne kadar alışık? Doğasına aykırı beslenen insan ilaç sektörünün kucağına düşüyor ki ikisi de aynı mahfillerin tekelinde. Önce paketli gıdalarla hasta et sonra ilaç sat. Sonra sattığın ilaç bile iyileştirmesin. Bunun adı nüfus kontrolü değildir de nedir?

Bir de tüm dünyada yetiştirilen doktorların tıp fakültelerindeki eğitim müfredatlarını ilaç şirketlerinin hazırlaması ne kadar etik? Sorun doktorlarda değil çoğu doktorumuzun samimiyetine inanıyorum Esas sorun doktorları yetiştiren en tepedeki eğitim sistemini ele geçiren bazı kartellerde..

Sayfa 779/1017 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •