Sayfa 779/1030 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    herkesin enflasyon sepeti farklı keşke enflasyon sepetine göre hoşgeldin faizi verilse şöylede bir reklam yapılır !! yaptığın harcamaları getir uzman experlerimiz eşliğinde enflasyonunu hesaplayalım sana uygun mevduat faizini belirleyelim dolar yükselmiş inmiş düşünme her zaman garanti reel faizin cebinde
    Bu Trakya günü var diye gittim İstanbul da bir yere .

Beyaz peynir tereyağı 40 tl

Eski kaşar 45 tulum 35 tl idi .

Manda kaymağı 70 yoğurdu 20 idi

Pişmaniye 3 paketi 10 tl

Üzüm sıra vb gibi şerbet tarzı 3 litresi 20 idi .

Pastırma 95 kavurma 85

Sucuk 75 tl idi

Ekmek kilosu 10 du .

Yarın son gün olmasına rağmen Pazar olmasına rağmen oldukça tenha idi alan .

Dışarıda Edirne ciğer yarım ekmek veya çağ kebap dürüm 12 porsiyon 25 tl .

Trakya gününde Erzurum yöresi ne alaka çözemedim ama ciğer yerine eti tercih ettiğim için çag denedim porsiyon doyurucu idi ama hızlı servis nedeniyle biraz yakmışlardı

Allahim sen bu basligi "dolar kac olur salla" basligi zannedenlerden arindir. Arindir ki biz tl mevduatcilari bilgi paylasimi yapabilelim.

Amin

3.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Destek ve direnç seviyelerine hep tuzak gözüyle bakarım.Beklentinin tersi yönde hareket sizi şaşırtmasın. Bakalım yarın ne olacak ben de merak ediyorum. Dudu yaşadığın olayı Allah kimseye yaşatmasın.
    fx de döviz çiftlerinde grafiğe bakarak trade yapmak pek anlamı değildir. araştırırsanız piyasanın nasıl domine edildiğini ne demek istediğim anlaşılır...

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Allahim sen bu basligi "dolar kac olur salla" basligi zannedenlerden arindir. Arindir ki biz tl mevduatcilari bilgi paylasimi yapabilelim.

Amin
    Sen hic bir seyi takip etme. Git parani mevduata koy. Enflasyonmus, dolarmis hic bakma bunlara.

En yuksek oran veren bankaya git yatir parani.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Sen hic bir seyi takip etme. Git parani mevduata koy. Enflasyonmus, dolarmis hic bakma bunlara.

En yuksek oran veren bankaya git yatir parani.
    Sayin alenichev

Beni yanlis anladiniz. Sizin mevduat konusundaki bilgilerinizden her zaman faydalaniyorum. Tabiki hepsini takip etmekte fayda var ama bazi kisiler forumda kirlilik olusturuyor lafim size degildi

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yok aga nasil guzel para kazanalim dolardan. Martta reis bozun dedi dunya dolarimi 3.96 dan bozdum. Bozmasam suan 1m param vardi. Simdi bozup emlaga yatirsam dediginiz dogru super kar etmis olurdum. Efkar basti hatirlayinca.

Amin
    Reisin lafına inanıp 3,90'dan dolar satmak yerine aylardır doların gidişatını sağlıklı olarak öngören forumdaşlara kulak verseydiniz, bugün bu psikolojide olmazdınız, her dolar lafıyla böyle irkilip kalmazdınız herhalde.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayin alenichev

Beni yanlis anladiniz. Sizin mevduat konusundaki bilgilerinizden her zaman faydalaniyorum. Tabiki hepsini takip etmekte fayda var ama bazi kisiler forumda kirlilik olusturuyor lafim size degildi
    Ozur dilerim o vakit. Benim hatam.

Biraz sinirliyim, cunku VIOP ta faiz haram midir tartismasi vardi

8. Dolar 5.90

Sayfa 779/1030 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •