Sayfa 78/253 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 617 - 624 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1. Türkiyenin dört bir tarafında petrol doğalgaz sondajları yapılıyor, metal fiyatları 4 katına çıkmış, dolar fiyatı 8.50 üstü olmuş dünyanın dört bir tarafına petrol-doğalgaz boruları ihraç ediyorsun onla kalmıyor yerli yabancı arabaların dört bir tarafında bulunan metal boruları üretip ihraç ediyorsun yerli otonun 4 ana üreticisinden biri de sensin ama gizliyorsun ben de şu anki fiyatını 4 ile çarpıp o fiyatta seni bekliyorum nasılsa o beklediğim noktaya geleceksin ama bugün ama yarın

2. türkali 1 ve 2 den sonra bgün haberi verilen türkali3 ile birlikte rezerv ne kadara çıkacak

3.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Sevgili Kartopu, sana özelden yazdım ama, biliyorum kırıldın bize...Haklısın da kendi adıma özrümü iletmek istedim sadece... Son çare buraya yazmak oldu..
    İyi hafta sonları.

4.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    Türkiyenin dört bir tarafında petrol doğalgaz sondajları yapılıyor, metal fiyatları 4 katına çıkmış, dolar fiyatı 8.50 üstü olmuş dünyanın dört bir tarafına petrol-doğalgaz boruları ihraç ediyorsun onla kalmıyor yerli yabancı arabaların dört bir tarafında bulunan metal boruları üretip ihraç ediyorsun yerli otonun 4 ana üreticisinden biri de sensin ama gizliyorsun ben de şu anki fiyatını 4 ile çarpıp o fiyatta seni bekliyorum nasılsa o beklediğim noktaya geleceksin ama bugün ama yarın
    bu çeyrekte bu hisse 150-200,yılsonunda 600 mlyn tl kar açıklar diye düşünüyorum.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bu çeyrekte bu hisse 150-200,yılsonunda 600 mlyn tl kar açıklar diye düşünüyorum.ytd.
    Bu sektörde hammadde bağlantıları 2-3 ay önce yapılıyor aralık ayında
    ortalama 550 $ civarındaydı,ocak mamul satışları 900 $ civarındayken,şubat mart
    ayında 950-1050 $ lara çıktı , nisan mayıs ise 1200 ler de haziran da böyle geçerse
    ek olarak TL ile satılan ürünler Dövize artışına paralel zamlandığı için iyi bilançolar
    görülmesi kaçınılmaz diye düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,400
    bunun üç aylığı ne oldu ya geldi mi takip edemedim bilgisi olan var mı ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 78/253 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •