Sayfa 78/628 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 617 - 624 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

2. sizin işlemlerden haberiniz yok..az kaldı bakın 1.30 un altına nasıl gelecek hep beraber seyredelim..uyandırıyorum ama yapacak bişi yok..ben şahsen 1.10 u bekliyorum..yazdıklarım beni bağlar demek zorundayım..

3. götürecek olsa 1.34 ten bu kadar servis yapmaz..bırakın toplamayı adam milletin eline nasıl veririmin derdinde..bu da gol değilse napayım arkadaş..

4. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    sizin işlemlerden haberiniz yok..az kaldı bakın 1.30 un altına nasıl gelecek hep beraber seyredelim..uyandırıyorum ama yapacak bişi yok..ben şahsen 1.10 u bekliyorum..yazdıklarım beni bağlar demek zorundayım..
    gercekmi diyorsun
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

6. ne mal adamlar var ya..servis e devammm..

7. elinde fon tutanlardan içinde mal olanlar var ama bu kadar da değil yani..

8. Varsa elinizde tutarlı ve mantıklı gerekçeler o zaman inanırım. Aksi halde acaip çıkacak diyenlerle acaip düşecek diyenler benim için aynı kategoridedir.

Zaten sizde bu topiğin faydasını istiyordunuz, gerekçelerinizi ortaya koyun. Endeks düşerken her kağıt düşmez.

Sayfa 78/628 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •