Sayfa 780/996 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Adamın kredisi yok. Batmış ama günlük %1 ile borç alıyor. Buna günlük %1 ile borç veren. 100 bin verdiyse en fazla 10 bin aldı iki üç kez al ver yap sonra battım de. Adam kredi kartı veriyor. Kartı verince borç vermiyor sanıyor üstüne %1 Kart limitine para alıyor. Bu kârttaki limiti pos dan çekip nakte döndüren onu günlük %1 ile satıyor Poscu yada batık işletmelere. İlk başta para çuvalla sonra parada adsm da yok.

2. Sanayici esnaf bir çok kişi bu dümen ile para kazandığını zannediyordu. Yattığın yerde para kazanmak. Bunun hikaye olduğunu zannedenler çıkar şimdi.

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Pardon dolarda yok. Kusura bakmayın tl anladım. Benim hatam faiz deyince aklım hemen tl’ye gidiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Önemli degil , olabilir.
    TL fonlari kullaniyorum zaten.
    Dolar 7 ye gelince biraz da burda pozisyon actik.
    Gecmişten ders aldik.
    Bu ülkede illaki doların olacak....

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Eniştenin altında 16 Araba. Bu arabayla kuşlarin ağzını sulandırıriyordu. Enişte o günlerde çok itibarlı saygı gören biriydi. Şimdi ortalıkta pek gözükmez. Kardeşim boşayacakti süreç izin vermedi. Yalvar yakar kardeşimi ikna etti. Evde kız gibi bulaşık çamaşır bile yıkıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,758
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eniştenin

. Yalvar yakar kardeşimi ikna etti. Evde kız gibi bulaşık çamaşır bile yıkıyor.
    Yerli çamaşır ve bulaşık makinası alın

üzmeyin enişteyi

bu gün enişteye, yarın sana..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eniştenin altında 16 Araba. Bu arabayla kuşlarin ağzını sulandırıriyordu. Enişte o günlerde çok itibarlı saygı gören biriydi. Şimdi ortalıkta pek gözükmez. Kardeşim boşayacakti süreç izin vermedi. Yalvar yakar kardeşimi ikna etti. Evde kız gibi bulaşık çamaşır bile yıkıyor.
    Şener şen in filmi vardı,ilyas salmanla eh ben bir nazır kızı daha bulurum elbet diyordu,sanırım filmin adı şekerpare idi.Tam sizin eniştenin durumu.

7. [QUOTE=guneysu;5147742]Yerli çamaşır ve bulaşık makinası alın

üzmeyin enişteyi

Makine var. Ama Aslan parçası enişte kedi gibi oldu. Ev işlerini o yapıyo. Kardeşim evden kovdu öncesi. Bir evde üç aile kalıyordu. Annesinin evde annesi, kız kardeşi kocası ve 3 çocuk ve enişte. Evde yatacak yer Yok nerdeyse. Bir iki cep telefonu alıp satmıştır sigara parası için. Onu da çözmüş cep telefonu satanlar borcu ödenmezse telefonu bloke ediyorlarmış. Yani kız kardeşim eve aldı ya bayram ediyor şimdi.

8. Bir iki gündür şuna takıldım, varsa elliott analiziyle ilgilenen etkileşmek isterim.

Bu yapı sorunlu bu şekilde, en başta zamanca sorunlu, A-B-C dalgalarının zamanları kurtarmıyor. Ama bir an için sadece mesafelerden yürürsek, o zaman da cuk oturuyor bazı şeyler.

Yani bunu klasik bir zigzag sayarsak, kırmızı B ye yuvarlak A deyip, yuvarlak B yi de şu an mavi 2 nin oraya taşırsak, yani C dalgasını şu an mavi 2 nin olduğu yerden başlatırsak, hiç bir şeye benzemiyor, ne mesafeler, ne de açılar, onu diyorum. Tabi burayı daha önce yaptığımız gibi, her halükarda komplex sayarız.

Ne dersiniz, bu mesafe uyumu, bu açılar, ne bu? (Ters skala grafik)

Sayfa 780/996 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •