Sayfa 781/935 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Vetxxx Yazıyı Oku
    Mahkene noldu bilen varmi
    kur da tabandan satış, btr de taban olduğuna göre bu iş bitti galiba

2. O zaman banka KAP atar ballandıra ballandıra yazarak birazdan kimseden ses gelmiyor çünkü.

3. üç defa bilirkişiye gönderen hakim.bilirkişi raporlarındaki tespitleri gördüğü halde anlamsızca kanıt yok diyerek davayı reddetti.istinaf yolu açık olarak bir üst mahkemeye devam edilecek.ordan çıkacak kararla yargıtaya temyize gidecek.Hakimin şimdiye kadar olan tutumu 180 derece dönmüş.ne olduki...? Ama süprize açık beklentimiz devam ediyor....başka kanaldan...strese gerek yok eninde sonun da çözülecek....

4. Yıllarca hiçbir dava açılmadan bekleyen yatırımcıların yurdun dört yanından açılan bu kadar dava ile kesin olmayan yerel mahkeme kararına bakarak satış yazması komik.Kuruluştan bugüne hisse sahibi olan kişilerinde dava açtığını duydum.Nedense banka kap atıp bildirmiyor daha.Bakalım bankanın onlara karşı savunması ne olacak!

5. Ne dediysek o süreç yok sürekli tıkanıyor uzun sürecek gibi MALESEF

6.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Ne dediysek o süreç yok sürekli tıkanıyor uzun sürecek gibi MALESEF
    Geçmiş yazılarına baktım şöyle .bir tane olumlu yazın yok.surec işliyor her yönden.diger davalar da ilerliyor.bir çok gelişmeyi burada paylasmiyoruz.tikanan bir durum da yok.engeller asılmak için var.astigimizda zaten sonuçlanacak...

7. Sende yıllardır hep çok yakında diye gizem yaratırmış gibi mutluluk dolu emojelerle filan ciddiyetten uzak somut hiçbirşey yokken hayal sattın sonuç ortada olumsuzlukla ne alakası var hangimiz gerçekçiyiz bu tabloya göre

8. Son hakim davranışını göz önüne alırsak gerçekten hukuk bitmiş ülkede.Bilirkişiye hukuka aykırımıdır değilmidir diye soruyorsun oda hukuka aykırıdır bu karar diyor.Sonuç olarak subuta ermediğinden red veriyorsun.Adalet herkese lazım olacak!!!Umuyorum ki banka bu işi uzatmadan kendi eliyle bitirecek.

Sayfa 781/935 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •