Sayfa 782/1032 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Duhul
    May 2017
    İkamet
    London Ankara
    Gönderi
    2,262
    beklenti bitti veya bittiye yaklaştı
    bundan sonra giderse ucuz kaldı diye gidebilir ama diger bankalarda ucuz değil mi hem problemsiz

2.  Alıntı Originally Posted by muha Yazıyı Oku
    beklenti bitti veya bittiye yaklaştı
    bundan sonra giderse ucuz kaldı diye gidebilir ama diger bankalarda ucuz değil mi hem problemsiz
    mantıklı, 6 liranın altına düşerse al bence

3. Hindistan'ın petrol alımları için ödemelerinin çoğunu üstlenen Hindistan'ın en büyük bankası State Bank of India Başkanı Rajnish Kumar, ABD'nin Tahran'a yönelik yaptırımlarına uyduğunu duyurdu.
    SBI Başkanı Kumar, bir basın toplantısında yaptığı konuşmada, "Biz uluslararası bir bankayız. ABD'de bulunuyoruz. ABD'de bulunan bir banka için de sıkı bir şekilde yaptırımlara uygun davranacağız. Yaptırımlara uyacağız." dedi.

Bizde mi duyuracağız???
    Adam ABD' de bulunuyoruz diyor...
    Biz o kadar da uluslararası değiliz demi?...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    10 bin lot aldim ... Bu finans merkezi acilsin. hisee illaki gidecektir. Birde Halkbanktaki Durumlar cozulurse elbetki HLGYO da yukari yapacaktir.

Halkbak icin ise aramiza Yeni uzuncular geliyor mu ?
    Her hangi finans merkezi ?).

5. Bu böyle kapatmaz. Ya kapanışa doğru sert aşağı ya da sert yukarı

6. Bu nasıl kapatacak bakalım bugün...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    Bu böyle kapatmaz. Ya kapanışa doğru sert aşağı ya da sert yukarı
    Valla böyle kapattı. Helal olsun 1 seans aynı yerde tuttular tahtayı. Önceki HABER yükselişlerinin olduğu günün ya akşamına ya da ertesi gününe yükselişi geri aldı hep. Bakalım yarın nasıl olacak

8. Yahu bu haber diğerlerine benzemiyordu 1 yıldır bekliyoruz bu b.ku, tüm prangalardan kurtulacak dedik olmadı. En az % 10 bekliyordum ben, yine gol değil...

Sayfa 782/1032 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •