Sayfa 784/1122 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,132
     Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Abartmayın neden vize vermesinler. Sonuçta adamlar turizmden para kazanmak istiyorlar.
    Siz karşı tarafa o ülkeye bir güvenlik riski yaratmayacağınızı, o ülkede çalışmaya ihtiyacınız olmadığını, o ülkedeyken maddi anlamda giderlerinizi karşılayacak güce sahip olduğunuzu göstermeniz yeterli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Benim kizim aldi daha yeni, cok girisili ve 6 aylik olsa da, hem de en zor veren Almanya'dan...

Uzerinde bir sey yok, gm, araba gibi....

Beyaz yaka isi var maasi dusuk..

+Gidis donus bileti..

+3000 evro banka hesabi..

+Biraz hisse senedi portfoyu

Hepsi bu ve gayet de yetti...

Bir sonraki sefer daha uzun verebilecekleri umudunu tasiyor..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Aklınızda olsun en uzun süre Fransa verir. 2 sefer oraya giderse muhtemelen 3 yıllık verirler.

Bu arada vize red oranları %80 lere fırlamış, kızın çok şanslı ağabey. İşi olduğu için yırtmış muhtemelen.
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Benim kizim aldi daha yeni, cok girisili ve 6 aylik olsa da, hem de en zor veren Almanya'dan...

+Gidis donus bileti..

Syg,

Geçende bir haber vardı 10 vize basvurusundan 8 i alamiyormus.bende almanın zor olacağını tahmin ediyorum.ayrica 100 euronuzda gider.ayrica uçak bileti ,kalıcak yer rezervasyonunuzu yanar.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

+Gidis donus bileti..

Syg,
    Abi portföyde ford görünce direk vermişlerdir.

6. Bu forumda hayat pahalı diye ağlayanlar yurtdışı gezisi için vize alamamaktan dertleniyorlar !!

Yahu siz gavur ellere gitmek için üste para veriyorsunuz, insanlar Ankara dan Estenbola gidemiyor. Buradaki vize TL. kıtlığı olsa gerek. Bazı insanlar ise evlerinden semtindeki pazara vize alamıyor.

Yapmayın etmeyin ! Böyle açık açık paramız var hovardalığını bırakın ! Sokağa çıkamaz hale gelirsiniz.

Oturun memleketimizde. Zaten istemediğiniz kadar kefere akın akın geliyor gezmeye. Onlara bakın, sohbet edin. Ama sakın her gülene Türk misavirseverliğini ispat için bedava hizmet vermeyin. Sonra keriz derler. Hizmet varsa bedeli olmalı. Özellikle yaşlılara sahip çıkın.....

7. Haa bir de aklıma geldi , ailece kışın rahat etmek isteyenler şimdiden gazlarını uygun bidon, şişe vb. depolasınlar. Her bireye gaz depolama aparatı tahsis etsinler. Kışın bu gazlara ihtiyacınız olabilir. Tasarruf çok mühim.

8. Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Aklınızda olsun en uzun süre Fransa verir. 2 sefer oraya giderse muhtemelen 3 yıllık verirler.

Bu arada vize red oranları %80 lere fırlamış, kızın çok şanslı ağabey. İşi olduğu için yırtmış muhtemelen.
    Ülkelerdeki uygulamaları bilmiyorum ama çoklu girişlerde mutlaka sonraki ziyaretlerinizde sağlık sigortası yaptırın. Bir yakınımız sakatlık yaşadı. Hem tatilini erken kesmek zorunda kaldı hemde hastahane faturası ile karşılaştı. Sağlık sigortası sayesinde masraflarını geri aldı.

Sayfa 784/1122 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •