Sayfa 784/921 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 7364 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Pazartesi salı çarşamba bence 370 civarında olur hafta sonu başakşehir şampiyonluğunu ilan ederse tabiki. Daha sonrada CAS tan bir kötü haber gelirse 2.60 2.90 arası gezinir gibi geliyor. Kesinlikle ytd

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.20 liraya kadar iner sampiyon olmazsa.ytd kesinlikle

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şampiyon olamaz bence 2.20 den alırız o zaman.ytd

4. Bu haftada yenilir Başakşehir şampiyonluğunu ilan eder bence ytd

5. S. A. Yukarıdaki 4 msj sahibine itafen yazıyorum bu msjı, size hisselerimi 7. 50-8 liradan satıcam, alacağınız fiyat bu.

6.  Alıntı Originally Posted by gelecek Yazıyı Oku
    S. A. Yukarıdaki 4 msj sahibine itafen yazıyorum bu msjı, size hisselerimi 7. 50-8 liradan satıcam, alacağınız fiyat bu.
    Aleyküm selâm kardeş sen yazdın diye cevap yazıyorum. Başka arkadaşlar yanlış anlamasın. Umarım o fiyata satarsın. Ben 4.49 dan almıştım 7.50 ye satmıştım. Ama 3 haftadır görünen köy klavuz istemez, TS beceremedi bu işi. Ben olabilecek senaryoyu yazdım 10 gün içinde CAS tan kötü haberde gelirse o daha kötü Allah malda olanlara sabır versin. Kesinlikle yrd.

7. Bu arada Başakşehirsporu da tebrik etmek lazım.

8. Ts Şampiyonluğa giderken, buna çok inanmışken, çok büyük yıkımla şampiyonluğu bıraktı. Bu yıkım; seneye ve ilerisi için takımda, çok büyük travma getirirse şaşırmam....

Fenerbahçe benim takımım, ne yaptığı belli değil. 6 yıldır özellikle son 2 yıldır, müthiş yanlışlar ve müthiş yanlış kadro planlamaları, bu sene görülmemiş aleyhimize yapılan faiş hakem hataları ve net karşı karşıya kaçırılan goller, vasat topçular...

Gs, yabancı kuralından en olumsuz etkilenecek takım, çok büyük maaş yükü, şampiyonlar ligine göre yapılmış planlamalar ve seneye Şampiyonlar ligine gidemeyecek olması ve olması düşünülen büyük bir gelirden mahrum kalacak olması, mecbur küçülmeye gitme mecburiyeti...

Bjk nin yaşadığı maddi sorunlar ve diğer 3 takımla benzer sorunlar...

—////
    Başakşehir in iyi kadrosu, Şampiyon olması, kurulu düzeni, seneye gelecek Şampiyonlar ligi geliri, 3 büyüklerin müthiş kötü yönetiliyor olması,,,
    Özetle; Başakşehir bu gidişle yıllarca ligimize ambargo koyarsa şaşırmayın, ben şaşırmam...
    —-///
    Borsaya kote spor hisselerinde ki , pasif stabil, sürekli yatırımcı hariç,
    orda ki gezen paranın ,gezen akıllı paranın, fonların, yukarıdaki sebeplerden dolayı, büyük çıkışlar olması durumunda, bu gezen paranın;
    Başakşehirin hisselerinin borsamızda olmaması sebebiyle;

Bilanço odaklı; büyüme ve kar eden şirketlerimize dönmesi umuduyla )))

Şahsi fikrim; Ünal Hoca gönderildiği gün bu Ts forumunda taa o zaman yazmıştım, Ts şampiyonluğu kaybetmişti..,

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

Sayfa 784/921 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •