Sayfa 785/882 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835 ... SonSon
Arama sonucu : 7050 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Zorlu enerji olmasaydı vesbe 20 Vestel 100 olurdu...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Meta Nikel i de ekleyelim. Vestel in 250 milyon usd si yalan oldu.

2. Avrupa gelecek yıllarda savunma sanayi ne oldukça yüklü bir bütçe ayıracak. Aselsan ve Vestel bu durumdan faydalanabilir. Ayrıca petrol e bağımlılığı azaltmak için elektrikli araç geçişi hızlanabilir. Burada da EV charger üreten ve TOGG ortaklığı olan vestel fayda sağlayabilir

Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Avrupa gelecek yıllarda savunma sanayi ne oldukça yüklü bir bütçe ayıracak. Aselsan ve Vestel bu durumdan faydalanabilir. Ayrıca petrol e bağımlılığı azaltmak için elektrikli araç geçişi hızlanabilir. Burada da EV charger üreten ve TOGG ortaklığı olan vestel fayda sağlayabilir
    Şarj şirketi zorene aittir.vestelin payı yoktur.
    Ancak Vestele yaptırdıkları varsa onun katkısı olur.
    Batarya hammaddesi olan maden şirketi çok daha önemlidir bunun yüzde 50 Şi Vestele aittir.
    Yt.tv.degildir.
    Sagliklar

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Şarj şirketi zorene aittir.vestelin payı yoktur.
    Ancak Vestele yaptırdıkları varsa onun katkısı olur.
    Batarya hammaddesi olan maden şirketi çok daha önemlidir bunun yüzde 50 Şi Vestele aittir.
    Yt.tv.degildir.
    Sagliklar
    Sarj cihazlarını ayrıca yapıp avrupaya, bunun yanında az miktar zoren e satıyor . Ve kar marjı cok yüksek. Meta nikel yatırımına göre batak bir iştir. Üretimi çokm azdır. Dünyada nikel de arz fazlası var .Orta vade de elden çıkartabilirse 10 numara olur

Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Sarj cihazlarını ayrıca yapıp avrupaya, bunun yanında az miktar zoren e satıyor . Ve kar marjı cok yüksek. Meta nikel yatırımına göre batak bir iştir. Üretimi çokm azdır. Dünyada nikel de arz fazlası var .Orta vade de elden çıkartabilirse 10 numara olur
    Tam tersi ilerisi için önemli bir maden şirketidir.
    Batarya için şu anda üretim elbette az olacaktır.
    Elektrikli araç yayginlastikca buradan çıkarılacak maden miktarında artış olacağı malumdur.
    Dünyada arz fazlası olduğu hususunda kayak nedir ben tam tersi bir yazı okumuştum.
    yt.tv.degildur
    Sağlıklar

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Tam tersi ilerisi için önemli bir maden şirketidir.
    Batarya için şu anda üretim elbette az olacaktır.
    Elektrikli araç yayginlastikca buradan çıkarılacak maden miktarında artış olacağı malumdur.
    Dünyada arz fazlası olduğu hususunda kayak nedir ben tam tersi bir yazı okumuştum.
    yt.tv.degildur
    Sağlıklar
    Dünya nikel üretiminin yalnızca yuzde 3 ü pil üretiminde kullanılır . yuzde 70 ipaslanmaz çelik işinde kullanılır. Türkiyede paslanmaz çelik üretimi yoktur yakın zamandada olmayacaktır . Avrupanın en büyük nikel madeni Yunanistandadır , elektrik parasını ödeyemediği için kapatılmıştır. Zorlu bu işi açtığı için pişman olmuştur, sonrasında yuzde 50 sini vestel e çakarak kurtulmuştur

Maden işi fiyaskoysa 2023 yılına kadar neden milyonlarca dolar yatırım yapıyor bunlar

Şarj ekipmanları Vestel tarafından üretiliyor benim bildiğim

Sayfa 785/882 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •