Onemli Gunler Banner
Sayfa 785/805 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795 ... SonSon
Arama sonucu : 6440 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Burada taşıdığım küçük miktarda ki parayı önce isfine sonra vakfn yatırdım...Şimdi yine burada 7 civarında tekrar mallandım...

Tek beklentim tüm hisseler eski zirvesini geçmiş bu daha eski zirvesini bile denememiş...2 li tepe yapacağını düşünerek taşıyacağım...Hedef 9 bana yeter....

2. Ha birde sorayım o zaman bu haberi neden faaliyet raporundan once Kap a bildirmediler ve simdi gonderdiler. Biri bu onemli gelismeyi bildirmedikleri icin sikayet etmis olabilir bu bir neden ama ben öyle olduğunu sanmiyorum. Daha once soyledigim gibi ben yazdim diye alan satan olacagini zannetmiyorum sosyal medyada yeterince pazarlayan var zaten.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Burada taşıdığım küçük miktarda ki parayı önce isfine sonra vakfn yatırdım...Şimdi yine burada 7 civarında tekrar mallandım...

Tek beklentim tüm hisseler eski zirvesini geçmiş bu daha eski zirvesini bile denememiş...2 li tepe yapacağını düşünerek taşıyacağım...Hedef 9 bana yeter....
    Adamın bilançosuna baktığımda ciro artışı güzel ama maliyetlerde çok hızlı yükselmiş..Bu bir handikap...Bu yatırımlarla maliyet düşebilecekler mi!!! Bakanlıktan ne zaman onay çıkar falan...

İkinci handikapı halka açıklık oranı çok yüksek...Bunun %50 altına gelmesi lazım...

Tahta yaklaşık 1 yıldır takibimde tahtacı adam dikmekten yorulmadı a.q Tuttuğunu dikiyor...Kendinden başkasının Trade etmesine de izin vermiyor...

Çok pozitif bir şirket değil...Ben paraları biralara gömmüşüm a.q Küçük bir miktarıda dedğim gibi gir çık yaparak para kazanmaya çalışıyorum...

Dipnot olarak hisse döviz bazında Halka Irz operasyonunun altında işlem görüyor.Bu zamana kadar kazandıklarına rağmen....

Neyse syn Tınaz mı yoksa diğer arkadaşlar mı haklı zamanla göreceğiz...

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Neyse syn Tınaz mı yoksa diğer arkadaşlar mı haklı zamanla göreceğiz...
    Amac hakli cikmak degil Sn.Heval, amac hisse hakkinda ipe sapa gelmez seyler yazip, hisseyi kotuleyenlere uyarida bulunmak.

Uzun vadeli grafik...Adam milleti ütmekten yorulmamış...Belki yatırım veya yabancı ortak falan tahta yatırımcısının yüzünü güldürür..Ümit fakirin ekmeğidir ...

Bana 9 yeter

Kırmızı çizgi halka arz fiyatıdır...

6. Fazla surmez gibi kisa vade primsiz kaldi zirvesine yol alacak gibi sonra kulp falan takayim der mi bilemem ama hedefim canak katlama 13.5 lar benimde.
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Uzun vadeli grafik...Adam milleti ütmekten yorulmamış...Belki yatırım veya yabancı ortak falan tahta yatırımcısının yüzünü güldürür..Ümit fakirin ekmeğidir ...

Bana 9 yeter

Kırmızı çizgi halka arz fiyatıdır...

7. Eski dostlar cali arkasından izlemektedir galiba.bol kazançlar ytd

Geçen yıl bilançoyu son çeyrekte bozdu...Bu yıl ciro çok güzel ama karlılığa hiç katkısı olmamış..Ayrıca eldeki parayı resmen enflasyon karşısında erisin diye %15 faizle değerlendiriyormuş...Kar eden tüm şirketler ciro artışını karlılığa da yansıttı...

Yatırım işini de oldukça ağırdan alıyorlar...

Bana göre kağıt değil ama vur kaç için girmişim...9 tepesine yaklaştığında ben karımı alır cebime koyarım...

Sayfa 785/805 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •