Sayfa 788/1006 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    şaaappp doların alnının çatısından mı vurdu.
    Olsa olsa içeriden öğrenenlerin (insider trading) hareketidir - ki bu hareketi olasi bir indirimi ogrenmislerse sirf kazancı 2 ya katlamak icin bile yapıyor olabilir.

O kadar adileşmiş bir sürecin icindeyiz maalesef...

2.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Sadece siz değil, son çıkışı izleyip de alamayan ve şimdi kafasını duvarlara vuran herkes mal bulmuş mağribi gibi saldırır, milyarlarca dolar talep gelecektir, o kadar büyük talebi karşılayıp daha da kuru düşürebilecek dolar nereden gelecek? Çok kallavi yabancı sermaye lazım (10 milyar dolar üstü), onların da pek gelmeye gönlü yok bildiğim kadarıyla.
    35 milyon kere yazdık ettik..
    Banka üzerinden TL nizi dövize çevirmek döviz talebi değildir..Döviz fiyatı üzerinde etkisi sıfırdır sıfırrr..
    TL varsa git banka uygulaması üzerinden 500.000 dolar al..Kimse sana hayır alamazsın döviz yok demez..

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Banka üzerinden TL nizi dövize çevirmek döviz talebi değildir..Döviz fiyatı üzerinde etkisi sıfırdır sıfırrr..
    TL varsa git banka uygulaması üzerinden 500.000 dolar al..Kimse sana hayır alamazsın döviz yok demez..
    Nasıl değildir, bir anlatsana...

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    aynen öyle,
    kaydi olarak kağıt üzerinden satış yapar.
    fiziki olarak dolar almadığın sürece etki sıfırdır.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5. cüzdanımda 1 dolar hatıra parası hep durur.
    ve bu 1 dolar ile ben merkez bankasından daha fazla dolar mülkiyetine sahibim.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Ama çekicem diyince bankadaki o güzel kız bana gönül koyuyor , böyle olunca hiç değlise ara sıra çaya çeşmeye çağırıyorlar alternatif yollardan sosyalleşiyoruz yeşillendiriyoruz falan. Güzelde giyiniyor keretalar.

Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    tuttuğunuz hata.

7.  Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Ama çekicem diyince bankadaki o güzel kız bana gönül koyuyor , böyle olunca hiç değlise ara sıra çaya çeşmeye çağırıyorlar alternatif yollardan sosyalleşiyoruz yeşillendiriyoruz falan. Güzelde giyiniyor keretalar.
    hayatın anlamını çözen sizi ayakta alkışlıyorum.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Tehlikeli 10 dolar yap bence.
     Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    cüzdanımda 1 dolar hatıra parası hep durur.
    ve bu 1 dolar ile ben merkez bankasından daha fazla dolar mülkiyetine sahibim.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 788/1006 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •