Sayfa 789/964 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Yani hocam blokeler kalkarsa yeni yatirimcilarin girecegini mi iddia ediyorsunuz??

Bir sirkete yatirim niye yapilir??

Zamaninda bloke yokken Iranli haberleriyle ne oldugu ortadeyken

Ki malum sahis yuce mahkemeler tarafindan bu iranli haberleri icin cezalandirilmisken...

Blokeler kalkarsa yeni yatirimcilar gelir lafi aynen sizin soylediginiz kendini avutma olayidir...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Ha bu arada sistematik şekilde SPK'ya karşı bir yönlendirme var. Eyvallah SPK'nın hatası yok mu tabi ki var...

Ancak SPK'yı baskı altına almak maksatlı, blokelerin çözülmesi amaçlı yazılar yazılıyor. Yatırımcılar yönlendirilmeye çalışılıyor.

Kardeşim bakın... SPK suçlu, borç aldığın bankalar suçlu, Bodrum otelini verdiğin SBK, mega varlık suçlu, size göre biz yatırımcılar bile suçluyuz...

Yav sadece bodrum oteli olayını düşünün...

47 milyona icradan gitmişti bu otel... Biz yatırımcılar SPK'yı ikaz ettik muvazaalı satış oluyor dedik... Siz şirket olarak itiraz bile etmediniz...

Sonra SPK sadece Kervana yönelik bir bülten çıkardı... Şirkete dediki bodrum otelinin satışına itiraz edip dava açacaksınız...

Sonra ne oldu dediler ki biz 90 milyona anlaştık davadan çekildik...

Eeee anlaştın otel nerede??? Mega varlıkta, peki borçları niye bilançodan düşmüyorsun eeee tahsisi bizde...

Yav kardeşim biz demedik mi bu otel en az 200-250 milyon eder diye... devlet tahsis süresini tekrardan 49 yıla çıkarmanıza müsaade de etti eğer bunu yapsaydınız en 300 milyon

eee 90 milyona razı olduğunuz oteli mega varlık kaça sattı 30 milyon euro yani 200 küsür...

ama suçlu SPK, yatırımcılar...

SPK nın bu bodrum oteli ile ilgili davası devam ediyor. İstanbulda...

Şirket ne yapıyor... hiç birşey...

Haaa SPK suçluymuş niye blokeleri serbest bırakmıyormuş...

kardeşim, danıştaya bir dilekçe verme, spk'nın koyduğu hiç bir kurala uyma...

250 milyonluk mal şirket dışına çıkarılmış... şirket olarak bir dava açma (spk suç duyurusunda bulunsun)

genel kurulda bu 250 milyonluk işlemi yapanları ibra et...

Ama suçlu SPK

adama derler ki hadi oradan...

Evet spk'nın hataları vardır... gereken de zamanı gelince yapılır...

Ama yok mega varlık, yok brüt takas yok bilmem ne?? bunun sonu yok...

Yarın blokeler kalkar gözaltından çıkarmıyor denir...

Arkadaş spk'nın ya kurallarına uyarsın ya da spk gereğini yapar

Devlet, bekler, bekler, bekler ve sonra gölge gibi adamın üstüne biner...

3. Borsa tarihinin en şanssız yatırımcıları bizleriz heralde. Bakın hürriyet gazetesi sayfasında hakkımızda neler konuşuluyor.

Alıntı Originally Posted by Whitelust Yazıyı Oku
    Ya mahkeme dava umudumuz ama o da ayri mesele. Spk kervansaraya cagri karari almis 2014 de sirket mahkemeye vermis kazanmis. Buyur burdan yak. Yillardir mahkemelerle ugrasmis sirket. Yani spk cagri karari alsa ne olacakti ki diye dusunuyorum. Belki de bu yuzden spk kendisine guvenemedi bu konuda muafiyet verdi
    Keske kervansaray ornegini daha onceden gorseydim yemin billah spk tebliglerine guvenip de almazdim bu hisseyi. Orada yasananladi okuyorum da tam ibretlik
    http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=160230

4.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Yani hocam blokeler kalkarsa yeni yatirimcilarin girecegini mi iddia ediyorsunuz??

Bir sirkete yatirim niye yapilir??

Zamaninda bloke yokken Iranli haberleriyle ne oldugu ortadeyken

Ki malum sahis yuce mahkemeler tarafindan bu iranli haberleri icin cezalandirilmisken...

Blokeler kalkarsa yeni yatirimcilar gelir lafi aynen sizin soylediginiz kendini avutma olayidir...

Ben bloke kalkarsa bu hissenin yükseleceğine inanıyorum. Daha evvel yazmıştım bu konuda. Yükselen hisseye yeni yatırımcı gelir diye düşünüyorum.hele ki bist in ne yöne gideceğinin belirsiz olduğu bu günlerde.

5. Ahhh hocam ahhh bunlarda vicdan var mi???

6. Spk ile ilginizi yazınızı uzun olduğu için alıntılamadım. Spk hakkında yatırımcının ne düşündüğünü öğrenmek isterseniz hurgz topiğine bakın derim. Yarıdan fazlası başka bir gruba satılmış bir hissede çağrı kararı vermemek ilginç geldi bana.

7.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Borsa tarihinin en şanssız yatırımcıları bizleriz heralde. Bakın hürriyet gazetesi sayfasında hakkımızda neler konuşuluyor.

Alıntı Originally Posted by Whitelust Yazıyı Oku
    Ya mahkeme dava umudumuz ama o da ayri mesele. Spk kervansaraya cagri karari almis 2014 de sirket mahkemeye vermis kazanmis. Buyur burdan yak. Yillardir mahkemelerle ugrasmis sirket. Yani spk cagri karari alsa ne olacakti ki diye dusunuyorum. Belki de bu yuzden spk kendisine guvenemedi bu konuda muafiyet verdi
    Keske kervansaray ornegini daha onceden gorseydim yemin billah spk tebliglerine guvenip de almazdim bu hisseyi. Orada yasananladi okuyorum da tam ibretlik
    http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=160230
    Çağrı işleri sıkıntı oldu ve olacak spk için. Kervn a çağrı var deyip mahkemede kaybetmek. Hurgz da herkes çağrı beklerken çağrı yok demek başına iş açar. Bu konuda yeni bir tebliğ-yönetmelik yayınlamalı. Dediğimiz budur. Kendileri daha iyi bilir elbet.

8. 250 milyon meselesine gelince. Bu bir iddia. Suç duyurusunda bulundu spk. Ne çıktı? Bilen yok. Bir veya bir kaç kişinin ahlaksızlığı yüzünden şirketin dolayısıyla biz yatırımcıların cezalandırılması doğru mu? Parayı ben mi aldım, siz mi aldınız? Bizim ne suçumuz var.
    Üstelik çoğu yatırımcı çağrı var diye spk sayesinde bu hisseye girmişken.

Sayfa 789/964 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •