Onemli Gunler Banner
Sayfa 789/1002 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Emlak'ın söylediği galiba "Siyah Telefon" filmini izledim biraz çocuk filmi gibi geldi, sonra şöyle daha gerçekçi film yok mu diye düşündüm ve 2 film izledim.

Ben içinde ölüm, kan vs olan şeyleri pek seyredemiyorum, o sahneleri gözünü kapatıp seyredilebelir ama +18 ve yalnız seyertmek lazım.

Ölüm, kan, cinsellik, müzik vs onlar sembol, seyirci çekmek için, aynı Matix'deki kavga sahneleri gibi, işin özünü bunlar daha iyi anlatıyorlar.

Dünyada işler gerçekte nasıl dönüyor güzel anlatılmış.

Stary Eyes-Şeytanın gözleri -
    American Satan
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Emlak'ın söylediği galiba "Siyah Telefon" filmini izledim biraz çocuk filmi gibi geldi, sonra şöyle daha gerçekçi film yok mu diye düşündüm ve 2 film izledim.

Ben içinde ölüm, kan vs olan şeyleri pek seyredemiyorum, o sahneleri gözünü kapatıp seyredilebelir ama +18 ve yalnız seyertmek lazım.

Ölüm, kan, cinsellik, müzik vs onlar sembol, seyrici çekmek için, aynı Matix'deki kavga sahneleri gibi, işin özünü bunlar daha iyi anlatıyorlar.

Dünyada işler gerçekte nasıl dönüyor güzel anlatılmış.

Stary Eyes-Şeytanın gözleri -
    American Satan
    Penelope Cruze filmleri güzel Jambon,Barcelona ve Herkes biliyor gibi.Tavsiye ederim.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

ariston abi ben siyah telefonu zaten beğenmedim. ayrıca çocuk filmi daha çok. bana göre puanı 3,7 anca eder.

lakin orada daha çok haberleşme veya ipucu yöntemini statik elektrik üzerinde kalsaydı daha gizemli olurdu ancak klasik rüya ve haliyle dinsel bir duruma büründürmüşler.

ben haberleşme yöntemini o şekilde tasfir diye tavsiye etmiştim.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

uzay temizlikçileride güzel film. yoklukta izlenir yani.

sı sıralar adam gibi film yok
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
    Pazartesiye kalır bence.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    uzay temizlikçileride güzel film. yoklukta izlenir yani.

sı sıralar adam gibi film yok
    Yazdığım 2 film güzel. 2 si de Matrix'in gerçekçi hali ve sıradan insanı ilgilendiren kısmı.

ilk filmde bu kadın cep telefonunu nerede saklıyor diyor, cevabı ben de bulamadım.

Mesela "Şeytan'ın Şekeri" filmi ve daha bir kaç tanesi akıcı ama yeni bir şey bildirmiyor ya da şiddet sahneleri çok fazla.

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bir insanın çıkıp da 85 milyonu seçimle gelip yönetmeye talip olması akıl mantık işi değil. Ancak bir ideolojinin veya gücün temsilcisi olarak o işe talip olunur.
    Bana bedava verseler, aylık cebime de 10 milyon koysalar yapmam. Karakterime ters.

Bana mantıklı gelmiyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Bana bedava verseler, aylık cebime de 10 milyon koysalar yapmam. Karakterime ters.

Bana mantıklı gelmiyor.
    Bir kere Allah'tan korkan bu işlere asla girmez. Euzuminel Siyaset demiş eski bir din alimi.

İblisin aradığı tipte akıllı adamlar da girmez.

Şu olur, İblis bir el at işler sapa sardı der, o zaman girilebilir.

Geçen Cübbeli söyledi, Mehdi'yi silah zoru ile başa getireceklermiş, iyice durum felaket haline gelmeden adam kabul etmeyecekmiş vs.

Sayfa 789/1002 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •