Sayfa 79/101 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon
Arama sonucu : 807 madde; 625 - 632 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Şuan pıyasa değerımız 12.600 milyon ,, bu gidişle bu yıl pıyasa değerimiz kadar iş alacağız ,, bakalım ağalar bu durumda nasıl bir değerleme yapacak!!!,, beğenmeyıp çıktığım cw nin pıyasa değerı 30 mılyarı aşacakken bakalım biz yeoda neler göreceğiz!!!
    #yeotk
    Alınan bu işle birlikte (26.9 milyon dolar şirketin payına düşen)
    Yıl boyu alınan iş 173.5 milyon doları buldu..şimdiye kadar 4.642.000 tl bu gidişle müthiş bir ciro olacak gibi çok hızlı büyüyecek şirket durum onu gösteriyor.ytd.

2. Piyasada çok enerji hissesi var çoğunu da aldım bu güne kadar, yeotk haricinde. Son gelişmeler iştah kabartıcı, her ne kadar rsi 91 olmuş olsa da uzun vadede önü çok açık görünüyor ve potansiyeli çok iyi gibi.
    Yarın inşallah aranıza katılacağım

3.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Piyasada çok enerji hissesi var çoğunu da aldım bu güne kadar, yeotk haricinde. Son gelişmeler iştah kabartıcı, her ne kadar rsi 91 olmuş olsa da uzun vadede önü çok açık görünüyor ve potansiyeli çok iyi gibi.
    Yarın inşallah aranıza katılacağım
    Geçen yıl ciro 1.633.699 2023 yıl sonu çok yüksek ciroya ulaşabilir artık 7 mi olur 8 mi olur bilemeyiz fakat aldığı işlere göre yüksek olacağı açık,yıl sonu sermayesinin 10 katına yakın kar açıklayabilir hayırlısı olsun inşallah ytd.

4. bugun ku halayımızı çekmedık....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. işte böyle yeo,,şu ankı pd 14 mılyar düz hesap,,en iyisi sensın oğlum unutma,,cw 32 mılyar pıyasa degerine dayanmışken ,alfas 33 mılyarken senin fazlan var eksığın yok,,,bu sektörde en büyük sensın unutma,,neredeyse panel satmaktan başka bır numarası olmayan şirketleri arkanda bırakmak yakışır sana ...!!!!!!!!!!!!! reap batarya şirkete ayrı bır ıvme katacaktır,,,

kısada sert yukesldık yenı malıyet yapacaklar dıkkatlı olsun,düzeltme gelebılir...göstergeler şişmiş durumda ,bılanço ıle normalleşir bir çoğu..!!!

kontr e ımrenmemek elde değil pd 40 mılyarı geçmiş...!!!!!!!!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Alfas ve europower’lardan traşlayarak kısada düzeltme ihtimaline rağmen bugün aranıza katıldım, diğer hisselerim de oldukça iyi performans gösterdiği için sorun olmaz diye düşündüm, hayırlısı. En büyük 2. hissem oldu.
    Enerjilerin hepsi çok iyi gitti, biraz soğumaları faydalı olacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Alfas ve europower’lardan traşlayarak kısada düzeltme ihtimaline rağmen bugün aranıza katıldım, diğer hisselerim de oldukça iyi performans gösterdiği için sorun olmaz diye düşündüm, hayırlısı. En büyük 2. hissem oldu.
    Her şey olabilir elbette fakat mal meydanda yüzde yüz ucuz olduğu için bütün düzeltmeler fırsata dönüşecektir çünkü şunuda göz önünde bulunduralım bu şirket 2024 ilk 3 ayında bire 5 yada daha üzeri kar getirirse ne olur getirebilirmi?sanırım hiç kimse bu performansla getiremez diyemez katmerli katmerli büyümeye devam edecek gibi görünüyor hayırlısı olsun inşallah. ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Alfas ve europower’lardan traşlayarak kısada düzeltme ihtimaline rağmen bugün aranıza katıldım, diğer hisselerim de oldukça iyi performans gösterdiği için sorun olmaz diye düşündüm, hayırlısı. En büyük 2. hissem oldu.
    Biraz sabır edebilirsek 6 yada 7 ay sonra alfasın fiyatlarını yakalayabiliriz diye düşünüyorum inşallah bu gidişle olacaktır,şahsi düşüncem yanılabilirimde kimseye yatırım tavsiyesi değildir ytd.

Sayfa 79/101 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •