Sayfa 79/637 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 5093 madde; 625 - 632 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Daha önce 2016 yılında ortak olmuştum sonra ev alamk için 2017 yılında neredeyse karsız satmak zorunda kaldım . 2021 tekrar aylık alımlarla toplamaya başladım 25 TL ortalama maliyetim var . Hisse fiyatlama konusunda gerçekten çok kötü 2022 1. Çeyrek bilanço gerçekten iyi gelirse birşeyler duzelebilir . Mesal %60-70 ciro artışı ve daha yüksek oranda kar artışı . Olmazssa daha çok bekleriz .

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aşkın gözü kördür.
     Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    İnvest ing de millet tahtacıya ve hissesine sahip çıkmayan yönetime ağır sözler söylüyor
    Burada ise hisse için negatif şeyler söyleyenlere

Borsa yükselse de
    Hisse de düşüyor

Diyorum ya bu sayfadakiler biraz değişik
    Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by garipy Yazıyı Oku
    Daha önce 2016 yılında ortak olmuştum sonra ev alamk için 2017 yılında neredeyse karsız satmak zorunda kaldım . 2021 tekrar aylık alımlarla toplamaya başladım 25 TL ortalama maliyetim var . Hisse fiyatlama konusunda gerçekten çok kötü 2022 1. Çeyrek bilanço gerçekten iyi gelirse birşeyler duzelebilir . Mesal %60-70 ciro artışı ve daha yüksek oranda kar artışı . Olmazssa daha çok bekleriz .

Som 3 haftada dolar yüzde 10 yükseldi
    Bu da kasa da 100 milyonluk bir artı yazar
    100 milyon 5.5fk ile hesaplasak
    3 haftada sadece dolar kurundan hisse fiyatında 2.5 TL lik artış olması gerekirdi.

Ama sonuç ortada sanki dolar borcu varmış gibi fiyatlanıyor

4. Ama borsa dediğiniz gibi bir hesaplama olsa matematikçiler kral olurdu. Borsanın büyük çoğu psikoloji

Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Som 3 haftada dolar yüzde 10 yükseldi
    Bu da kasa da 100 milyonluk bir artı yazar
    100 milyon 5.5fk ile hesaplasak
    3 haftada sadece dolar kurundan hisse fiyatında 2.5 TL lik artış olması gerekirdi.

Ama sonuç ortada sanki dolar borcu varmış gibi fiyatlanıyor
    Dış güçler olabilir mi fiyatı baskılayan? Ayrica Bakan Nebati'nin gözlerindeki parlaklığa bakarım, parlıyor ise arkamı kollarım.

6.  Alıntı Originally Posted by pej Yazıyı Oku
    Dış güçler olabilir mi fiyatı baskılayan? Ayrica Bakan Nebati'nin gözlerindeki parlaklığa bakarım, parlıyor ise arkamı kollarım.
    Yok canımmm korkmayın
    Hani şirket Kanser ilaclarına önem verdi diyordunuz ya ondandır Şirket yatırımcılarını kanser yapıp pazar payını arttırmak istiyodur

7.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Yok canımmm korkmayın
    Hani şirket Kanser ilaclarına önem verdi diyordunuz ya ondandır Şirket yatırımcılarını kanser yapıp pazar payını arttırmak istiyodur
    sen bu gazinoya yine döndüysen assolistin sahne alması yakındır,daha öncelerden hatırlar gibiyimbenimkisi bir aşk hikayesi ve tamamen duygusalSATTIRAMAZSIN yani alırsan 10 dolar teki,yersen
    Son düzenleme : kutupbaşı; 15-03-2022 saat: 10:48.

8.  Alıntı Originally Posted by garipy Yazıyı Oku
    Ama borsa dediğiniz gibi bir hesaplama olsa matematikçiler kral olurdu. Borsanın büyük çoğu psikoloji

DediğiniZ gibi olsa borsada robotların ne işi var sök hepsini Mortal kombatoyna

Borsa matematiktir lakin bprsa dört işlemden ibaret değildir

Sayfa 79/637 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •