Sayfa 79/165 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Ben gedik ten tavana alış girdim bir gün önceden 100 lot ama bir lot bile gelmedi bu gedik aldı görünen kısmı Gedik in sahibi topaç ın aldığı hisseler olabilir Çünkü bu şirket kendine çalışan bir şirket . Müşteriye bir lira bile koklatmaz bence gedik yatırım
    Kısmet ortak ky ye sıra gelmez bunlardan inşallah dahada yukarılara gider de herkes para kazanır

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 105 lotunu satmayacak kaç kişi var acaba?

3. Ben bu hisseyi buralardan satanlara şaşırıyorum.Tavanda 11 12 milyin lot alici var.Bunun tavani çözmesi imkansiz.Daha yukaridan satmak varken.Tavanda alici 1 milyon olsa tamaam sat derim.gercekten ilginç.

4.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    105 lotunu satmayacak kaç kişi var acaba?
    Ben satmayı düşünmüyorum, dnisi sattım hisse 14 tl ye kadar geldi. Beklemeye devam.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

5.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    105 lotunu satmayacak kaç kişi var acaba?
    Ben gelecek haftada satmayacağım. Bekleyip göreceğiz artık. Sonuçta 105 lot.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Ben bu hisseyi buralardan satanlara şaşırıyorum.Tavanda 11 12 milyin lot alici var.Bunun tavani çözmesi imkansiz.Daha yukaridan satmak varken.Tavanda alici 1 milyon olsa tamaam sat derim.gercekten ilginç.
    Ben Natenle karşılaştırınca verdim. Değilse amacım 17 veya 22 gibi satmaktı. Naten 44 MWP güç, piyasa değeri 158.3 milyon dolar. Esen 33.8 MWP güç, piyasa değeri 121 milyon dolar. Pazartesi bir tavan daha yapsa nerdeyse eşitlenecek piyasa değerleri. Ha bu hisse dahada yükselmez değil belki de Naten ve Esen birlikte yükselir veya ikisi birlikte düşer. Bizim ki Bahçeli hesabı işte. Ha bu arada Güneş paneli ne kadara mal olur, ömrü nedir vs. hiç anlamam. Sadece Ana ve kız iki şirketin yukarda bahsettiğim karşılaştırmasından yola çıktım.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. NATEN in yüzde doksanını ESEN konsolide ediyor ona göre kararınızı verin YTD...

8. Aynı rakamlara ben de baktım.
    Esen satmıyorum süre belirsiz.
    Naten topluyorum. Esen tavan serisi bitince yada bitmeye yakın (tavan bozmalar baslayinca) aralarında bir korelasyon olacağını düşünerek.

Şartlar değişirse ayrı.

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Ben Natenle karşılaştırınca verdim. Değilse amacım 17 veya 22 gibi satmaktı. Naten 44 MWP güç, piyasa değeri 158.3 milyon dolar. Esen 33.8 MWP güç, piyasa değeri 121 milyon dolar. Pazartesi bir tavan daha yapsa nerdeyse eşitlenecek piyasa değerleri. Ha bu hisse dahada yükselmez değil belki de Naten ve Esen birlikte yükselir veya ikisi birlikte düşer. Bizim ki Bahçeli hesabı işte. Ha bu arada Güneş paneli ne kadara mal olur, ömrü nedir vs. hiç anlamam. Sadece Ana ve kız iki şirketin yukarda bahsettiğim karşılaştırmasından yola çıktım.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 79/165 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •