Onemli Gunler Banner
Sayfa 79/302 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 2411 madde; 625 - 632 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    köprü ve yollar la şirketin arsasının hiç bir ilgisiyok
    Yakınından otoyol geçince , köprü yapılınca arsalar değerlenmiyor mu ?
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Eyyy millet gözünüz aydın,kulaklarınız Çanakkale...Kapta haberler dolu,gözünüz aydın inşallah....Dediğim gibi yıllardan beri takip ederim gözaltında olup ta bu bataktan kurtulmak için uğraşan tek patron...zamanında ranlo,memsa,esems almıştım hepsi de battı,ara sıra almışlığım da oldu bu hisseyi. Bugün son anda farkettim kapanışta 3450 lot aldım...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Dardanel

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dardo

Dardanel ton

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Eyyy millet gözünüz aydın,kulaklarınız Çanakkale...Kapta haberler dolu,gözünüz aydın inşallah....Dediğim gibi yıllardan beri takip ederim gözaltında olup ta bu bataktan kurtulmak için uğraşan tek patron...zamanında ranlo,memsa,esems almıştım hepsi de battı,ara sıra almışlığım da oldu bu hisseyi. Bugün son anda farkettim kapanışta 3450 lot aldım...
    kaça kadar cıkar.

Alıntı Originally Posted by avkose Yazıyı Oku
    kaça kadar cıkar.
    Zurnanın zırt dediği yer..Cuma günü tavana kitlememişti...Belki 1.75 e kadar daha önceki haberlerdeki gibi tırmanabilir,belki sollayabilir. Belki de pek sanmam ama gerileyebilir....Ama bu hissenin en geç yılbaşından sonra iyi yerlerde olacağını tahmin ediyorum. Borsada beklenti alınırmış...gerçi benim aldığım hiç bir hisse beklentiyi önceden satın almadıKesinlikle yatırım tavsiyesi değildir,öngörüdür.Borsayı bilebilseydim 22 yılda hem 2 milyon TL mı,hemde sağlığımı hem de dost bildiklerimi yitirmezdim.

Sayfa 79/302 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •