Sayfa 790/803 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Kapanış 5,80 oldu...sizce satış bitti mi
    .toplarlanir mı?
     Alıntı Originally Posted by yerselsalih Yazıyı Oku
    Benim görüşüm 5.33 dönüş yeriydi 6 üstü bizimdir

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Patron satışı bitti bence. Yalnız daha önceki Nurol bankın sattığı hisseleri yerine nerelerden koyacak onu düşünmek lazım. Sattığı oranlardan daha ucuza toplamak isteyecektir. Kar satışları 6 üstüne atmasını zorlaştıracaktır. İkili dip çalışması da yapabilir.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Patron satışı bitti bence. Yalnız daha önceki Nurol bankın sattığı hisseleri yerine nerelerden koyacak onu düşünmek lazım. Sattığı oranlardan daha ucuza toplamak isteyecektir. Kar satışları 6 üstüne atmasını zorlaştıracaktır. İkili dip çalışması da yapabilir.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence bitmemiş.... bugün 94 lerden 70e basan uc kurum ve belli bir saat aralığında hemde fiyt bakmaksızın bu patron işi..bu ardaa kap gedi yeniden değerleme raporu...olumlu mu olumsuz mu bilmiyorum... bakmadım..
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3. Btc dominance son 7 günlük ile Nugyo'nun Mayıs 2021'den bu yana olan grafiği ne kadar birbirine benziyor. Screenshot_20220103-202002_TradingView.jpgScreenshot_20220103-202516_TradingView.jpg

4. Bir sürü değerleme raporu göndermişler ama bir tanesi çok ilgimi çekti:

14 no'lu parsel üzerinde yer alan E Bloktaki toplam 87 Adet Bağımsız Bölüm

31 Aralık 2021 tarihli Değerleme raporuna göre toplam değer: 287.638.000,-TL

9 aylık bilançonun faaliyet raporundaki 31 Aralık 2020 tarihli rapora göre toplam değer: 287.484.000,-TL

87 adet bağımsız bölümün değeri sadece 154.000 TL mi artmış, ben mi yanlış görüyorum?

5. Bilanço açıklanıp bürüt kalkana kadar bir şey olmayacak gibi bundan. Ya topluyorlar, ya da hala pahalı.

6. Geçmişe dönük oldukaç sayfa okudum ama bir analize rastlayamdım... EKGYO nun bile 0,6 civarında piyasa defter değerine sahip olduğu bir sektörde 7 piyasa değerinde bu şirketi almaya iten nedir sizi... bilançolara yansımamış gizli bir değer varlıkmı var... neden sahip olduğu varlıkların 7 misli yükseğinde değerden işlem gören bir gyo da yatırımcısınız? temel bir beklentisi varmı yoksa sadece çok düştü kesin yükselir düz mantığımı?? bilen arkadşlar bilgi verirse sevinirim...

7.  Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    Geçmişe dönük oldukaç sayfa okudum ama bir analize rastlayamdım... EKGYO nun bile 0,6 civarında piyasa defter değerine sahip olduğu bir sektörde 7 piyasa değerinde bu şirketi almaya iten nedir sizi... bilançolara yansımamış gizli bir değer varlıkmı var... neden sahip olduğu varlıkların 7 misli yükseğinde değerden işlem gören bir gyo da yatırımcısınız? temel bir beklentisi varmı yoksa sadece çok düştü kesin yükselir düz mantığımı?? bilen arkadşlar bilgi verirse sevinirim...
    18 civarına giderken de aynı değerlere sahipti. Hisselerin çoğunda buna benzer spekülatif hareketler oluyor. Zirveden çok düşmesinin de insanların radarına girmesinin etkisi var tabi.

Sayfa 790/803 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •