Sayfa 792/925 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by lasur Yazıyı Oku
    Sayın tırtıl orta vade süren kaç ay tşk.
    kişiden kişiye değişir...ben en az 6 aylık bir süre öngörüyorum..
    gübre sabır isteyen bir hisse..

2.  Alıntı Originally Posted by tırtıl Yazıyı Oku
    kişiden kişiye değişir...ben en az 6 aylık bir süre öngörüyorum..
    gübre sabır isteyen bir hisse..
    ekonomik durum bozulmazsa tabi ki birde madene kazma vkendiniurulmaya başlanırsa 3 , 5 ayda hisse fiyatı kendini belli eder

3.  Alıntı Originally Posted by lasur Yazıyı Oku
    ekonomik durum bozulmazsa tabi ki birde madene kazma vkendiniurulmaya başlanırsa 3 , 5 ayda hisse fiyatı kendini belli eder
    Hissenin ederi 5-10 tl arasi...gerisi cak cuk fiyatlamasi...suan maden cikmis gibi fiyatlamis zaten daha neyi fiyatlayacak....hisse toplu ky yok denecek kadar az surduler yukari ama ky gelmiyor...sebep madeni olupta fiyatlama yapmayan odas var verusa var gedza var benim bildigim...madeni olan hisse ucacak deg bu uctu toplu oldugu icin....temel olarak hareket desteklenmiyor bu fiyatlar bilanconun hakki degil...

4. Lan ne uyuz bir kagifa düştük Allah cezasını versin

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hissenin ederi 5-10 tl arasi...gerisi cak cuk fiyatlamasi...suan maden cikmis gibi fiyatlamis zaten daha neyi fiyatlayacak....hisse toplu ky yok denecek kadar az surduler yukari ama ky gelmiyor...sebep madeni olupta fiyatlama yapmayan odas var verusa var gedza var benim bildigim...madeni olan hisse ucacak deg bu uctu toplu oldugu icin....temel olarak hareket desteklenmiyor bu fiyatlar bilanconun hakki degil...
    peki altını çıkarmaya başlasa bile yine fiyatı 5 10 tl arasımı olur ?

6.  Alıntı Originally Posted by lasur Yazıyı Oku
    peki altını çıkarmaya başlasa bile yine fiyatı 5 10 tl arasımı olur ?
    Altin cikaran firmanin durumu ortada...kozaa grubunun elinde kac ocak var gubrf de kac...sonucta cikmayan madeni cikmis gibi fiyatladi....muhtemelen bu hikayeyi cok kullanirlar asagi yukari...iyi niyetli bir yonetim yok bu onemli...

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Altin cikaran firmanin durumu ortada...kozaa grubunun elinde kac ocak var gubrf de kac...sonucta cikmayan madeni cikmis gibi fiyatladi....muhtemelen bu hikayeyi cok kullanirlar asagi yukari...iyi niyetli bir yonetim yok bu onemli...
    şu anda işler yeni başlıyor kamuoyuna gerekli bilgiyi verirler sanırım. Eğer dedikleri miktarda altın varsa zamanla fiyatlar artar diye düşünüyorum.yanlışmıyım.

8.  Alıntı Originally Posted by lasur Yazıyı Oku
    şu anda işler yeni başlıyor kamuoyuna gerekli bilgiyi verirler sanırım. Eğer dedikleri miktarda altın varsa zamanla fiyatlar artar diye düşünüyorum.yanlışmıyım.
    Tamam hersey guzel kurulum maliyeti ne olacak masrafsiz fabrika mi kurulur...1 tane maden ocagi ile ayakta durabilir mi sirket...altin yurt disinda artmiyor cok fazla bizim ulkemizde degerli...yurt disi ayagi olmaz isin...altin cok cazip gibi gorunsede aslinda cazip degil...dolar bazinda 10 sene onceki fiyatlara yeni geldi...tl bazinda paramiz surekli deger kaybettigi icin altin degerli gibi gorunuyor...tl den dolayi...sonuc olarak hissenin bu fiyatlarda olmasi hikayeden cok toplu olmasi...ben bu hisseyi 10 sene tuttum ne hikayeler vardi gitmedi..tam 80 bin lotum vardi...2 sene once sattim benim gibi cok insan var para kazandirmadi kimse kalmayinca fizana gitti hikayede altin madenini kazandi oldu..hissenin toplu olmasi bu fiyatlarda olma nedeni...bilancoyu okut en anlayana 10 tl derse konusalim...

Sayfa 792/925 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •