Sayfa 793/803 İlkİlk ... 293693743783791792793794795 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Kumar hissedince spegin eline verdim. Yuzde 3 çıkınca eline vermek gerekmis. Çıkarsa alan kazansin. Ama düşüşte 4.8 desteği var. Oralara gelmez umarım gelirse yeniden takiliriz. Size bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Kumar hissedince spegin eline verdim. Yuzde 3 çıkınca eline vermek gerekmis. Çıkarsa alan kazansin. Ama düşüşte 4.8 desteği var. Oralara gelmez umarım gelirse yeniden takiliriz. Size bol kazançlar.
    Borsa bozmadıkça 5.5x civarlarında toplayıp 5.7x, 5.8x seviyelerinde satmak mantıklı gibi. Güzel bir bant hareketine dönüştü son zamanlarda.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. 5.44 desteğinden alış geldi. Borsa daha beter olmazsa buralar dip diyebiliriz. Aksi taktirde ikili dip yaşayabiliriz 5.33 ihtimal dahilinde. Onun altının geleceğini kısa vadede düşünüyorum.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sayın karamizah 4.30 test etmeden gitmeyecek gibi puslu hava bekliyor..

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yerselsalih Yazıyı Oku
    Sayın karamizah 4.30 test etmeden gitmeyecek gibi puslu hava bekliyor..

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    4.30 gelmesi için endeksin sağlam bir düzeltme görmesi lazım bence. En kötü ikili dip gelebilir. Onun altı da ayı tuzağı olarak kalır gibi geliyor bana. Yan tahtalara giriş geldiğinde bu da gidecektir.

6. 5.58 den sattım. 5.4*ve 5.3* civarından toplayacağım yine.

7. Hisse gibi bu bölümü de üzerine ölü toprağı serilmiş gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Hisse gibi bu bölümü de üzerine ölü toprağı serilmiş gibi.

Hisse ölü.. malûm yandaş lanet bir patron..
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 793/803 İlkİlk ... 293693743783791792793794795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •