Sayfa 794/852 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Ingilizce aciklamanin bir anlami varmi? Acilan davalara yonelik bir adimmidir? Daha once hic ikinci lisanda bir aciklama gormemistim Kipa dan. Bana ilginc geldi.
    Tr iş bankasının açıklamasında da var aynısı İngilizcesi var link olarak atmışlar

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Secim oncesi herkes zararina satmis heralde kimse kalmadi mi burda ?
    Spk ya okadar itiraz verdik ettik yalniz mi kaldik simdi ?

3. Buradayız takaslar sağlam

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Secim oncesi herkes zararina satmis heralde kimse kalmadi mi burda ?
    Spk ya okadar itiraz verdik ettik yalniz mi kaldik simdi ?
    Zaman zaman bu platforma algı yaratmak amacı ile gelen farklı farklı niklere gerekli cevaplar verilince bizi kandıramayacaklarını anlayıp pes ediyorlar ve bu mecradan toz oluyorlar. Görüyorlarki burada hakim odakların söylemleri ve palavralarını Kipa yatırımcısı yemiyor. Bu malum odaklar vatandaşı kandırmaya alışmış ama karşılarında böylesi bilinçli ve mücadeleci ruhu gördüklerinde pes etmekten başka çareleri kalmıyor.
    SPK nın kararının gecikmesi gelişmelerin bizim lehiimizde geliştiğinin bir göstergesidir.
    Bundan önceki pimaş egpro birleşmesi için SPK çok kısa sürede karar vermişti çünkü orada küçük yatırımcı mağdur edilme üzerine planlar kurulmadı....
    Zaman lehimize işliyor arkadaşlar az sabır..........

5. Burdayiz burda. Kobradan ceza yedik. Ama yilmadik

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Zaman zaman bu platforma algı yaratmak amacı ile gelen farklı farklı niklere gerekli cevaplar verilince bizi kandıramayacaklarını anlayıp pes ediyorlar ve bu mecradan toz oluyorlar. Görüyorlarki burada hakim odakların söylemleri ve palavralarını Kipa yatırımcısı yemiyor. Bu malum odaklar vatandaşı kandırmaya alışmış ama karşılarında böylesi bilinçli ve mücadeleci ruhu gördüklerinde pes etmekten başka çareleri kalmıyor.
    SPK nın kararının gecikmesi gelişmelerin bizim lehiimizde geliştiğinin bir göstergesidir.
    Bundan önceki pimaş egpro birleşmesi için SPK çok kısa sürede karar vermişti çünkü orada küçük yatırımcı mağdur edilme üzerine planlar kurulmadı....
    Zaman lehimize işliyor arkadaşlar az sabır..........
    Sn. Efendi,

Pozitif, cesaret veren yazılarınız için teşekkür..Kesinlikle dirayetle beklemedeyiz. Genel bir yorum bağlamında, malum Migros bu işi Ağustos ayında bitireceğini bildirmişti. Önümüzde az bir sure var, ancak SPK dan hala bir bilgi çıkmadı. Sizce karar önümüzdeki aylara sarkarmı? Daha once bahsettiğiniz mahkeme süreçleri bu işi uzatacakmı?

Görüşünüz nedir acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Sn. Efendi,

Pozitif, cesaret veren yazılarınız için teşekkür..Kesinlikle dirayetle beklemedeyiz. Genel bir yorum bağlamında, malum Migros bu işi Ağustos ayında bitireceğini bildirmişti. Önümüzde az bir sure var, ancak SPK dan hala bir bilgi çıkmadı. Sizce karar önümüzdeki aylara sarkarmı? Daha once bahsettiğiniz mahkeme süreçleri bu işi uzatacakmı?

Görüşünüz nedir acaba?
    Bu soruların muhatabı ben değilim, ama SPK dan karar çıkmadan birleşme olamaz. Mahkeme süreci de elbette bir etken...

8. Selamlar,
    Umut dolu mesaj icin tesekkurler, insallah madur etmezler bizi ama gercekten bizi dusurdukleri duruma cok uzuldum goz gore gore hakkimizi yemeye calismalari ve cok acizmisiz gibi gorunmemiz moralimi bozmuyor degil.
    Karardan sonra ne migrosa alisverise girdim ne sok a ve birdaha da hayatim boyunca girmeyecegim...
    Herkese saygilar sevgiler.

Sayfa 794/852 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •