Sayfa 795/1032 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,353 - 6,360 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Zararli bir pazarlama demedik ki zaten. Fiyati iyi. Zamana kalmis.
    Ama pazarladin sonucta. Aklimda yavru yoktu mesela. Simdi var.
    Da.. babasi canimizi cikardi.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Zararli bir pazarlama demedik ki zaten. Fiyati iyi. Zamana kalmis.
    Ama pazarladin sonucta. Aklimda yavru yoktu mesela. Simdi var.
    Da.. babasi canimizi cikardi.
    pirim bankalar bir sürü kredi veriyor alıyor alamıyor yüzdürüyor yüzdürmüyor kredi alıyor döviz tl kredi veriyor tam bir kaos. faizler artmış mevdualar uçmuş 10 yıl vadeli ev kredileri dağıtılmış 10 12 den şimdi 24 ile fonluyor. konkordatolar uçuşuyor bankacılık için kötü şartlar ve tam bir keşmekeş.

3.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    pirim bankalar bir sürü kredi veriyor alıyor alamıyor yüzdürüyor yüzdürmüyor kredi alıyor döviz tl kredi veriyor tam bir kaos. Faizler artmış mevdualar uçmuş 10 yıl vadeli ev kredileri dağıtılmış 10 12 den şimdi 24 ile fonluyor. Konkordatolar uçuşuyor bankacılık için kötü şartlar ve tam bir keşmekeş.
    vallaha 155 i ararun kürtaj yapıyoz burada bankalara b.k atma hulkbank elden gideyeah

Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    pirim bankalar bir sürü kredi veriyor alıyor alamıyor yüzdürüyor yüzdürmüyor kredi alıyor döviz tl kredi veriyor tam bir kaos. faizler artmış mevdualar uçmuş 10 yıl vadeli ev kredileri dağıtılmış 10 12 den şimdi 24 ile fonluyor. konkordatolar uçuşuyor bankacılık için kötü şartlar ve tam bir keşmekeş.
    O yuzden durumlari ortada son 1 senedir. Borsa onceden fiyatlar.

Yavrusu.. adi ustunde yavru. Likidite yok. Kotu bir durumda satmak istesen satamazsin, alicilar cekilir. Portfoyu buyuk olanlarin gidecegi yerler degil ufak sirketler. Buyuklerde her halikarda piyasada alici bulursun asagilarda.

5. benim kağıt devre kesecek seans bitmeden kanını biliyorum speğin. izleyin. tecrübeme şahit olun

6.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    benim kağıt devre kesecek seans bitmeden kanını biliyorum speğin. izleyin. tecrübeme şahit olun
    Aldim dun a az da şimdi

7.  Alıntı Originally Posted by cegirge Yazıyı Oku
    Aldim dun a az da şimdi
    67 ye 1 milyon satış girdiler. tahtayı boşaltmıştı devre kestirmek için riske grdi şuan proje.

8. yine 1 gün daha bitti gene umutlar yarına kaldı gene 65 yine 65. 7. aya doğru emin adımlarla ilerliyorum. cuma bilanço son tarihi

ykbnk sahol ttkom hep konuştuk yazdık ama mal gibi hlgyo da gömülüp kaldım.

işte borsada tek kağıda girince sonunuz böyle oluyor kağıt ne kadar ucuz sağlam olsada saplanıp kaldım. tek kağıda gömülmemeli çünkü olmayacağı tutuyor. tarihi dip yapıyor duruyor. malesef malesef.

iyi akşamlar kazananları tebrik ederim.

Sayfa 795/1032 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •