Sayfa 796/996 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Nakit böyle ortamlarda her zaman kraldır..Macera aramaya gerek yok..Selamlar..

2.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    pazartesi 3.kez yeniden aes petrole geçiyorum,%8 ekside şu an.
    Ustad alis talimati verdiniz mi ? Pazartesi mi talimat vereceksiniz ? Bende dahil petrol fonunda olanlarin isleri zor gibi. Erken zamanda alis girmisiz saniyorum. OPEC ile rusya , kesintide anlasamadi diye -9 da olmaz herhalde bir tek bu sebep olamaz. Virusun yayilmasi cok daha ciddi boyutlarda oldugu icin -9 goruyoruz saniyorum. Oyle boyle selale degil , Petrol adeta niagara selalesi oldu.

Altın fonu satış emri verdim 3 martta daha helen para yatacak ta hesaba ben gram alacağım
    Bugün tfxarget gram 320 gördü sonra 325 çıktı ne fırsatlar kaçıyor
    Vay ben o fonu almaz olaydım

4. Biz bitstten ağlanıyoruz iki hafta içinde dax darma duman oldu.Bir yılda zor yükseldiği seviyeleri soluksuz aşağı kırdı.Abd bir şekilde piyasaya müdahale ediyor.Ama avrupa özellikle almanya bütçe fazlası vermesine rağmen piyasanın istedikleri yapmayıp sıkı maliye politikasından vazgeçmiyor.Avrupa krizle ve virüs ile ilgili ciddi önlemler almazsa etkisi bizede yansır.Piyasa krizi fiyatlıyor desek böyle göstere göstere yapmazlar.Bizdede bist elli dışındaki hisselerle yapılan ralli yine aynı hisselerin kaybıyla geri geldi.2020 yılında para kaybetmek bir tarafa ölmeden çıkartırsak halimize şükredelim.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Altın fonu satış emri verdim 3 martta daha helen para yatacak ta hesaba ben gram alacağım
    3 mart öğleden önceyse 4 mart öğleden sonra yatmalıydı para.

gram/usd' ye de bakın TFX'te.

6.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Çok söyledim üstadım bu ortamda valörlü piyasalarda kalmak büyük bir cesaret..

7. Ons uçmuş.
    İşportföy altın fonu pazartesi fiyatı ise -3,57.
    O baştaki - işareti hata sanmıştım ama hala durduğuna göre doğru o - işareti.

Bilmeden altın fonu aldığını sanan insanlara üzülüyorum şimdi.

8. Brentteki düşüş pompa fiyatlarına inşallah yansır...günlük düşüş %10 oldu

Sayfa 796/996 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •