Sayfa 796/996 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Al sat yapmamak marifet değil.
    Yapabiliyorsan yapacaksın.
    Ben her zaman yaptığımı söyledim.
    Ama portföyü komple al sat çevirmiyorum tabiki.

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende de maliyet Tevfik abi den bir tık aşağıda.Hem de PARSn da tek lot satış işlemi yapmadan.Bende bu hisse de bu zamana kadar sadece al tuşu çalıştı.Ama bu zamana kadar sayın Mertrix dışında bu topicte herkesin al-sat sat al yaptığına eminim.Yoksa borsayı bırakırım.Zaten yazılardan anlaşılıyor.

Gerisi teferruat.

tahta mübarek tahterevalli gibi al sat sat al yapıp kazanabilene helal olsun
    Trade etmek ayıp mı ?

3. Konuya bodozlama dalayım..
    Al sat yapılacak dönem var yapılmayacak dönem var..
    Ben bu çöp fiyattan al sat yapmam mesela. Ama asuzu gibi kopsun. Öyle bir al sat yaparım ki şimdiki fiyatın yarısı kadar makas olur..
    Mal kaptırmaya müsait piyasa değeri var..
    Herkes kendi riskini ve rızkını alıyor sonuçta.

4. Asuzu mu o da ne
    Tumosan olmaz mı

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Konuya bodozlama dalayım..
    Al sat yapılacak dönem var yapılmayacak dönem var..
    Ben bu çöp fiyattan al sat yapmam mesela. Ama asuzu gibi kopsun. Öyle bir al sat yaparım ki şimdiki fiyatın yarısı kadar makas olur..
    Mal kaptırmaya müsait piyasa değeri var..
    Herkes kendi riskini ve rızkını alıyor sonuçta.

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Asuzu mu o da ne
    Tumosan olmaz mı
    20 maliyetli tmsn 70 verip 60 alırsan maliyetin yarısı kadar makas olur..
    Olur yani sen iste.

Ben zaten genelde alttalara alış yazarak al sat yapıyorum.
    Bir nevi düşüşe engel olmak amaçlı ama adamlar veriyor ben napim

7.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Aynı zamanda mesaj atmışız o yüzden resmi görmedin sanırım. Maliyete bakarsan bu hissede bede de sat tuşu olmadığını görmüşsündür şimdiye kadar inanmıyorum photoshop var dersen de telefonumu atayım görüntülü olarak ekrana tutayım istersen. Elim açık at maliyetini burdan veya özelden inanayım senin gibi bir borsacının sat-al yapmadığına inananamıyorum çünkü
    Gerek yok Resim görmeme kalbini kırarım. PARSN benim ana tahtam al-sat sat al işim olmaz.Nokta

Öyle olsa burada işim olmaz.

Çokta al-sat yapan biri değilim benim işim trendle.Öküz gibi bull market piyasada ne işim var al-sat sat al ile boş işler bunlar.

Parsn al sat sat al için uğraşılacak bir hisse değildir.

Bu arada yazılarınız ile kendinizi açıklamanıza gerek yok kimin ne yaptığı zaten detay vermesine gerek yok çok bariz bir şekilde yazılarından anlaşılıyor.

Dediğim gibi benim maliyet Tevfik Abimin bir tık altı o yüzden benim için sakıncası yok herkes kafasına göre takılabilir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Bir tutturulmuş sanki alım satım yapmak çok marifetmiş gibi.Bana ne kardeşim ben aracı kurum çalışanımıyım ne işim var al-sat ile uğraşacağım.Bunları yazanlar ya aracı kurum çalışanı ya da işlem hacmi üzerinden komisyon iadesi alanlardır.

Piyasayı bu al-sat işine alıştırmazlarsa aç kalırlar çünkü. İşlem hacmi üzerinden alınan bonuslar yalan olur.Siz bunlara inanmaya devam edebilirsiniz benim bu masallara karnım tok.....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 796/996 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •