Sayfa 798/1044 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Sayın selimtogrul ben geçen haftaya kadar aktif olarak sadece izlemekle mesguldum.Gecen hafta Netflix te Gamestop belgeselini izledim.Belgeselden hisse senedinin yükselmesi için birilerinin hisse senedini anlatmasi başka kişilere bu hisse senedinin adını daha çok duyurması gerektiğini öğrendim.Ve daha aktif olmaya karar verdim.Bizim hissede baş kaldıran spegi rahatsız eden Kalav vardı o ceza aldı kimsesiz gibi kaldık ortada adamlar at kosturuyor belki bundan sonra daha iyi olur birileri oyuna dahil olur.Hissenin değerinin bu olmadigi aşikar zaten.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    ...............
    birilerinin hisse senedini anlatmasi başka kişilere bu hisse senedinin adını daha çok duyurması gerektiğini
    Evet abi. Meselemizin özü de bu. Siz elinizde mevcut hissenizle bekleyecek ve spekinize sahip çıkacaksınız. Yoksa diğer türlü sağa sola şikayet yok ZEPEKA falan. Yanlış işler bence. Siz şikayet ettikçe hisse üzerine, gerçekten ilgisi olacak olanlarında uzak durmasına sebep olursunuz. Hatta burada işlem açmaya niyetlenenlerde hesaplarım bloke olmasın diye bulaşmaz diye düşünüyorum
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. Hisseyi tanıtmak ayrı tavsiye etmek ayrı aman diyeyim, bak samimi arkadaşımla konuşurken bir çok hisse konuştuk, o gitti 2 tanesini bir noktada aldı, neyse bir tanesini kar etti ötekine geçirdik, öteki 2 katına gitti sat kardeşim dedim olmaz abi bu daha 4 kat yapacak dedi, ben dedim bari yarısını sat, aynı gün 3 kez hem msj attım hem aradım vaktin yoksa şifreleri ver ben satışı yazayım bile dedim, o kadar yani, neyse bu satmadı hisse başladı düşmeye, bu olay olalı herhalde 3-4 yıl oldu, o hisse hala benim satalım dediğim fiyatı görmedi ama o hala suçu bana buluyor konuşurken, benim ona söylediğim bazı hisseler 5-10 hatta 50 kat gitti, onları hiç konuşmuyoruz bile, bu 5-10-50 kat yapan hisselerden ben de hiç almadım o ayrı konu zaten alsam o kadar beklemez satar geçerdim,

Yani birileriyle hisse muhabbeti yapacaksanız gardınızı baştan alın, nasıl kar onların olacaksa zararda onların olacak, en son aldığım Vakıfbankta, tanıdığım kimseye aldırmadım, kafam çok rahat istediğim an satarım kimseye de açıklama yapmam gerekmez...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. Gamestop olayında bence işin hikayesi organize olan Ky ler BY leri yendi, gerçekse çok daha basittir kendi işlemlerini maskelemek/gizlemek ve diğer BY leri, hemde o esnada hisseye gelen Ky leri yem yapmaktan ibarettir, araştırma yapmadım ama basit gerçekler böyle
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. https://www.google.com/finance/quote/GME:NYSE

Yedire yedire düşürüyorlar, grafik böyle söylüyor

6. https://webrazzi.com/2021/01/28/redd...eleri-patladi/

Yazı uzun sonunda yazan bu...

Kısacası Reddit kullanıcıları Wall Street kodamanlarını alt ettiğini düşünse de yaptığı her alım satım ile başka bir Wall Street devine hizmet ediyor. Tabi arada önemli seviyede kazanç elde eden kullanıcılar da mevcut.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    ......... hatta 50 kat gitti, onları hiç konuşmuyoruz bile, bu 5-10-50 kat yapan hisselerden ben de hiç almadım o ayrı konu zaten alsam o kadar beklemez satar geçerdim,
    Yaaaaaaav abi sen niye öyle ötede duruyon. Gel bi gel yavv.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

8.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Yaaaaaaav abi sen niye öyle ötede duruyon. Gel bi gel yavv.
    Hahaha Selim hocam o tren artık kaçtı

Malum insana verilen değer haricinde herşeyin fiyatı 5-10-50 kat yaptı, hayvan .oku alayım desen o bile kaç katına gitti

Sayfa 798/1044 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •