Sayfa 799/999 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: Viop - XXI

1. VİOP pasta...

Satışı, yapı kredi, meksa ve gcm' nin robotları tetiklemiş, diğer robotlar da peşine takılmış, sürü psikolojisi...

Esas basma işini Deniz yatırım' ın robotu yapmış; 17:20:15' te 133.375' ten 132.275' e 1100 puan tek başına basmış...

131.375' ten şortlayan enayi ise A1...

2.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    VİOP pasta...

Satışı, yapı kredi, meksa ve gcm' nin robotları tetiklemiş, diğer robotlar da peşine takılmış, sürü psikolojisi...

Esas basma işini Deniz yatırım' ın robotu yapmış; 17:20:15' te 133.375' ten 132.275' e 1100 puan tek başına basmış...

131.375' ten şortlayan enayi ise A1...

Bu A1 i ders olarak okutmak lazım. İlginç işler yapıyor.
    Evet sürü psikolojisi ile dalmışlar bodostlama.
    Pasta iöin sağol Sayın Verge

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Nick inin altında rallici başkan yazıyor
    Ralliye devam mi diyosun.
    5 sene önce burada makinist diye biri vardi hatırlar mısın başgan?
    Arada 2-3 sene de ben de foruma girmeyince adamı hepten kaybettik. Haberin varmi ondan?
    bir iki takıldı yeni foruma sonra bıraktı çalıdipçi makinist geçen bi uğramıştı diye hatırlıyorum. ama son zamanlarda ak trollerin cimere emniyete oraya buraya buralarda yazılanları şikayte etmeleri 35-40 kişinin savcılıklarda emniyette ifade vermeleri üzerine bir çok kişi yazmayı bıraktı ak trollere o yüzden müsamaha göstermiyorum forumun anasını beleldi ahlaksız yalaklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu A1 i ders olarak okutmak lazım. İlginç işler yapıyor.
    Evet sürü psikolojisi ile dalmışlar bodostlama.
    Pasta iöin sağol Sayın Verge

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rica ederim...

5. Ariston abi doğru söylüyor şahit abi kızmamak lazım. burayı okuyan çok, özellikle sert düşüş olduğu zamanlarda türübündeki izleyici sayısı çok hızlı artıyor, bugün bir ara 300 kişi oldu, normalde sayımız 100-120 kişi arası
    millet ne oluyoruz diye ilk burayı okuyor haber nedir ne değildir ne oldu ne bitti. bisttin kalbi gibi düşün

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Allah devlet ve milletimizin yardimcisi olsun. Kurtulus savasindan sonra en zor bir donemden geciyoruz.

Libya, Dogu Aldeniz, Irak, Suriye, Kibris, Azerbaycan ic siyaset ve partiler ustu meselelerdir.

Nihayetinde Iktidarda hangi parti olsaydi bu sorunlarla yuzlesecekti.....

Ne kadar bariscil bir politika surdururseniz yinede hic bir ulkeyi ozellikle super gucleri plan ve hedeflerinden vazgeciremezsiniz.

iyi bir diplomasi sart. Ama askeri gucun yeterli degilse diplomasi tek basina masada kaybetmeye mahkumdur.
    Benim bildiğim Türkiyenin en zor zamanı 2. Dünya savaşında nazilerin sınıra dayanması veya savaş sonrası bizi nato üyesi yapan rus tehtidiydi.
    18 yılda bu sorunların (azerbaycan ve kıbrıs hariç) büyük kısmını çözmesi gereken mevcut hükümetti. Özellikle doğu akdenizde çok yavaş kalındı.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ariston abi doğru söylüyor şahit abi kızmamak lazım. burayı okuyan çok, özellikle sert düşüş olduğu zamanlarda türübündeki izleyici sayısı çok hızlı artıyor, bugün bir ara 300 kişi oldu, normalde sayımız 100-120 kişi arası
    millet ne oluyoruz diye ilk burayı okuyor haber nedir ne değildir ne oldu ne bitti. bisttin kalbi gibi düşün
    Ahkam kesmelerine kızgınım.
    Bişey ver ki istemeye yüzün olsun.
    bedo hariç diğerlerini görmedim hiç.
    dolayısıylan,
    bedo hariç diğerlerinin konuşma hakkı yok bana göre.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Pasta biraz karuşuk.
    kim bu gcm?
    hep girer mi böyle seri şekilde?

meri fazla taşımaz gibi geliyor bana.
    Ya virman veya karla satışfakşın yapar gibi.

teb abartmayın ben buralardayım bilginize demiş.

yapı ise biraz gaza gelmiş gibi bi izlenim edindim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 799/999 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •