Sayfa 799/1005 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: Viop L

1. Bundan sonra bozkuşa teyze demeyeceğim orgetmen adama ayıp olur. Öğretmenim Ariston abi fısır fısır biriyle konuşuyor

2. sosyal medya toplumun ruhsal sağlığını ciddi şekilde bozmaya başladı...Özellikle bu sosyal medya kirliliklerinden en çok genç kesimler olumsuz etkileniyor.....Dün 20 yaşında bir genç kız seçim sonuçlarından dolayı intihar etmiş.....İktidar değişseydi ülkenin hemen düzeleceğine 5 yıl sonra Almanya gibi olacağımıza inaniyorlar.....25 yaş altı bir çok genç ile sohbet ederken 20 Yıl önce Türkiye ile Batı arasındaki gelişmişlik farkının bugünkü düzeyden daha fazla olduğunu söylediğimde çoğu genç inanmakta zorluk çekiyordu.....

Muhalif basın kaynakları son yıllarda Türkiye-Batı arasındaki refah farkını sürekli gündeme getirerek genç kesim üzerinde çok etkili bir uyanış ve siyasi yönlendirme başarısı sergiledi.....Fakat genç kesimlerin sandıkları gibi bu refah farkı 20 yıl önce değil 200 yıl önce başladığıdır....Gençlerin bilmediği gerçek budur....Yoksa sorgulamak, araştırmak ve hesap sormak güzel bir gelişmedir...

3.  Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    secbul üstad da eurobondda...Puhahahaha...
    Yönetim rahatsızlık verenleri atmıyor mu, adamın 10 mesajından 9 u nir şahsı hedef alıyor... Benim kanıma dokunuyor böyle adilikler, sizin dokunmuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Dediydim

Depara devam
    Hangi şirket

5.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Yönetim rahatsızlık verenleri atmıyor mu, adamın 10 mesajından 9 u nir şahsı hedef alıyor... Benim kanıma dokunuyor böyle adilikler, sizin dokunmuyor mu?
    Niye yanlışını da mı göstermiyek. Yanlışını gösterene teşekkür etmelisin kardeş...caho haklısın biraz da başka arkadaşlar ne yazmış bakayım.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bundan sonra bozkuşa teyze demeyeceğim orgetmen adama ayıp olur. Öğretmenim Ariston abi fısır fısır biriyle konuşuyor
    Bende bir numara yok, ama kollandığımın farkındayım, ölüp dirilnce bakacağım kim kollamış.

Bugün düşündüm Meslek Lisesinde Kimya dersi vardı çimento, alüminyum, cam nasıl üretilir o anlatılıyordu, oysa üniversite sınavında Hasan2SalakOsman4 vardı. Eşyanın tabiatına aykırı bir yaşamım oldu, biz ne istiyoruz bize ne veriliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    cehapede koltuk kavgası başladı, ekremciler bay kemale -çekil baskısı başlattı
    2 hafta sonra istifa etmez bu diye, şimdiden kapıyı gösteriyorlar

Fatih ya çok saf ya çok şeytan.

K.k daha 2028 seçimini kaybedecek durun yahu ne acelemiz var dedem daha genç ayrıca en iyi en uygun aday

8.  Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Niye yanlışını da mı göstermiyek. Yanlışını gösterene teşekkür etmelisin kardeş...caho haklısın biraz da başka arkadaşlar ne yazmış bakayım.
    Hakkaten günlerdir yazacağım Caho önce davrandı.
    Hayırdır hocam, secbul aşağı secbul yukarı.
    Tek amaçla buradasın, mümkünse özelden yaz sıkıntını kendisine.

Sayfa 799/1005 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •