Sayfa 799/1019 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 8150 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bitti bitti ne umut kaldı içimde ne heves fabrikasında arsasıda nasıl ben yanılgıya düştüysem veya düşürüldüysem.. kaldı ki adaletin önünde hakim e verdiği sözü unutup bizleri mağdur edeli nerdeyse 9 sene oldu.
    Dile kolay bekleyen bilir adaletin kestiği parmak acımaz derler kesseydi herkes acısını unutmuştu bile bu içimize yürek acısı gibi oturdu ne adaletten ne spk dan ne bakanlıktan nede patrondan haber var kimsede tık yok yanılgıya düştüğüne inanmıyorum adı köklü geçmişi tecrübesi bağlı ortakları arsaları halka açık bir şirket nasıl oluyorda bakkal işleten biri bile vergi tabelasını asıyor gidenlerin göreceği yere bizim gözümüz bakakaldı çbs printaşın ne internet sitesi var nede özeldurum açıklaması nayır olamaz inanılacak bir şey değil muhasebeciyede üzülmeye başladım parasını alamıyormuş bizim işler nezaman düzelir hayır ola adalet ola şerler beri dura sıra bize gele dolar gitti altın gitti askari ücret belirlendi borsa coştu bi biz kaldık numunelik tuvalet kağıdı yapacağımız hissemiz bile olmuyacak Allahtan rabak ve santral holding elimde bakıp bakıp ah çekiyorum sabır çekiyorum çekmekten yorulduk artık gözler bile çift görüyor ne çektirdin be.

2. birleşme yalan oldu sanırım .

3. Sanmam böldü böldü ufak ufak mevzuata takılmadan şimdi birleşme şirketleri birleştirme konsolide etme zamanı bilmem yanlışmı düşünüyorum her patron ektiğini biçmek ister herhalde sonuçta holding te payına düşeni almak ister holdin içi hesapları artık pay oranına göre paylaşırlar.

4. bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı kovalarmış,benim şansımda o misal

5. 2 onur 2 neler oluyor sence borsada varmı tahminin

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 neler oluyor sence borsada varmı tahminin
    94 krizi aklıma geldi dolar borsa birlikte hareket ediyor tam kurtlar sofrası finansal oyunların sonu herkes için kötü olacak şirketler faliyet dışı karlar açıklıyacaklar öz kaynakları duran ve finansal varlıkları değerleme raporlarında yüksek çıkacak yeni bir yapılanma var herkes dikkatli olmalı reel sektör etkilenecek şimdilik bir sıkıntı yok ilerliyen zamanlarda sorunlar artacak finansal piyasalara girmek için evini arabasını satanlar kredi çekenler yatırımların durmasına sebep olacak ihracat ve turizm sektörleri bahar havası yaşıyacak ithalat sektöründe çalışanları ithalata bağlı olanları zor günler bekliyor yeni pazarlar arıyacak uzak doğu mallarına olan talepler artacak batı dolar kurunun yüksekselmesinden rahatsız olacak Türkiye'ye mal satamıyacak duruma gelecek piyasalar dengelenene kadar gelir düzeyi düşük olanlar çok etkilenecek 6 ay şok döneminden sonra yeni piyasa kuralları oluşmaya başlar toparlanma bir yılı bulur finansal piyasalarda riskler artıyor kazananlar kazandı alternatif piyasa olarak borsa var oda seçici olmak iyi analiz yapmak gerektiriyor yeni piyasa olarak finansal oyunların ağırlıklı olduğu döneme girdik reel sektör talebe göre hareket eder finansal varlıklarını riske sokmaz kaz*****n olduğu yerde kaybeden illaki olur eskilerin tabiri vardır sürü piskolojisi varsa kaybetmaye hazır olmalısın.

7. Yenildinmi sorun yok yola devam pes ettinmi arkana bile bakma bu iş sana göre değil demektir ne kaybettiğini bilmiyorsan ne kazandığının önemi yoktur zaman hesap yapmayı sabır mücadeleyi öğretir.

8. TL ile uzun vadeli anlaşma yapan şirketlerin gelir kaynakları değersiz pul parasına döndü desene

Sayfa 799/1019 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •