Onemli Gunler Banner
Sayfa 799/1000 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by dublerakı Yazıyı Oku
    Bu videonun onlarca farklı konu için kullanıldığını izledim.Hepsi de komik yahu ve her seferinde bana da gülme krizi geliyor )

Sevgi ve saygılarımla
    Çünkü temel senaryo metni komik...

Bize dair.

Vuruyor onikiden.

Adam zaten tip.

Anadolu efes: Merter'deki fabrika yangını büyük oranda kontrol altında
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    buna göre ocak enflasyonu yüzde üç görünüyor, bakalım TÜİK ne diyecek
    FAİZ+ENFLASYON+KUR sarmalına ekonominin argümanları dışında müdahalelerde bulunursanız sitem 1 günde çöker.

(Reuters) - İngiltere'nin önde gelen piyasa denetçisi FCA kurumunun önde gelen bir yetkilisi, Libor faiz oranının akıbetinin belli olmadığını ve regülatörlerin, bu oranın artık güvenilir olmadığına karar verdiklerinde bunu piyasalara önceden duyuracaklarını söyledi.

Finansal Denetleme Kurumu'nun (FCA) piyasalar direktörü Edwin Schooling-Latter, "Artık Libor'un sona ereceği yolunda yaygın bir kabul var" dedi.

Libor İngiltere'de yerini, İngiltere Merkez Bankası'nın (BoE) gecelik faiz oranı Sonia'ya bırakıyor.

Gösterge oran olan Libor'u aralarında anlaşmalı olarak belirledikleri için bazı bankalar milyonlarca dolarlık para cezalarına çarptırılmışlardı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

EUR/TRY 6,0496 +0,2209 +3,79%

halen düzeltmedi investing

*yunanistan/çipras: Hükümet aylık asgari ücreti yüzde 11 artırarak 650 euroya çıkaracak, gençler için minimum ücret uygulaması sona erecek"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Istanbul-izmir otoyolu ortakları olası satışa danışman arıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *yunanistan/çipras: Hükümet aylık asgari ücreti yüzde 11 artırarak 650 euroya çıkaracak, gençler için minimum ücret uygulaması sona erecek"
    Enflasyonun olmadığı ülkeler %11 ücret artışı yapıyor
    Krizden çıkmanın ve tüketimi arttırmanın tek yolu ücret artışıdır.

Sayfa 799/1000 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •