Onemli Gunler Banner
Sayfa 799/913 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Gemiyi yine en son biz terk edeceğiz anlaşılan. Son durağa kadar devam. 😂😂

2. Şuana kadar tamamen endekse paralel hareket etti.4020 TL den itibaren Aşağıya yada yukarıya Ters hareket yapmadı. Hedefe ulaşması için bir noktadan sonra terse devam etmesi gerekecek. Yabancı takas oranı artmaya devam ediyor % 3,70 olduk. Ytd

3. Baktım ki tahtada birileri yazıyor, siliyor, oyun oynuyor. Demek ki hissenin ağaları tedirgin. Aldım gitti. Aranıza geldim. Uzun süre bu hissede oyalanırım artık. İnş. şans getiririm. Yakında bir olay yaşanırsa hissede şaşırmam.

4. Satan yok gibi. Bu olumlu. Sadece ağa kademelerde oynuyor. Bu durum bana göre olumlu. Alan uzun vadeli düşünür zannımca. Günlükçü veya kısacı pek bakmaz yüzüne. İşlerine ne zaman gelirse o zaman satan ky ve fonlar ağayı ilerde daha da zorlar.

5. Dökün bakalım herkesi. Şöyle yine baş başa kalalım. Sessiz, sakin. Seyreyleyelim gidişatı.

6. Ne yapmaya çalıştıklarını anlayacak, çözecek bir algoritma var mı acaba. Yıllardır aynı şeyi yapıyorlar, derdiniz ne?
    Hacim yok. Dökmek desem bu şekilde kaç kişi satar.

Malınızı bu kadar seviyorsanız niye halka açıldınız.

7. Çıkarken dirhem dirhem, inerken herkesten önce, hızlıca. En son yüzyıl önce mi tavan oldu!

8. kaç yıldır defalarca yazdım bunlardan bi bok olmaz,kütahya'nın iliğini kemiğini kuruttular sadece kendilerine aksın isterler,paylaşmak ve acımak yoktur kitaplarında buraları iyi takip ederler arasıra uzunburun,kafkas26 gibi birilerini musallat ederler dalga geçerler hedefi yüksek göstertir fiat yazdırır sonrada ky avlarlar ki adamlar burada yaptıkları ayak oyunları ile şirketlerinden fazla gelir elde ederler bizlere gelince venedik kardeş gibi ya inada girip beklerr yine bekleriz,hep bekleriz(uzun süre)yada sövüp çıkar gider ekmeklerine bal çalarız.Bilesinizki nafi bu hissede herşeydir bazen bıyıksız bazende son derce bıyıklıdır aracı kurumları her şekilde kullanır yabancı oranına pek takılmayın derim,hangi gavur gelsin alsın bu şirketi onlarca ucuzun da ucuzu hisse varken?ytd Saygılar

Sayfa 799/913 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •