Sayfa 8/1003 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Bugün endeksi tutmak için Bim ide kullanmıyorlar. Göstere göstere düşürüyorlar.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2. SASA Erdemoğlu ekrana çıkacakmış ama SASA nerede ise tavan olmuş zaten.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by memocan21 Yazıyı Oku
    Sn.Arkadaslar bi yardimci olsaniz.. 10yildir piyasadayım..genelde hisse ve varant islemi yaparim.. ama varant islemleri kalkti artik.. dusere giriyorum 2000dusuyor ama varant aynı kakiyor..isbank kafasina gore fiyati yonlendiriyo varant fiyatini.. sizden istegim viob ta hic islem yapmadim.. 10.000 tl ile kisa poz yatirim yaotigimda viop 1000 puan duserse ne kazanirim?? Veya uzun acip 1000puan yukseldiginde ne kazanirim?? Gcm mi gedikmi?? Olsun.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biraz foreks moreks eğitimi al , demo hesaplar açabilirsin , yada kaybede kaybede öğrenirsin .......Kusura bakma ben direk söylerim acemilerle uğraşamayız.burası ustalar kırahathanesi....
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4. Gün ortasında hacim

X30 4,158
    x100 6,531
    xtum 9,267 milyar.

5. Borsa düşeceği zaman uyduruk firmalardan satış oluyor vatandaş alıyor, sonra ML geliyor, alan da korkup geri satıyor diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Gün ortasında hacim

X30 4,158
    x100 6,531
    xtum 9,267 milyar.
    Bu hacim datalara göre mal satmaktalar ky'lere..

7. Hala yükseliş bekliyorum nedense. Mal topluyor gibi aşağı verirse de kaçarız artık

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eregl de yanlis olan ne de yukselemiyor. Temettu falan mi. Cok zayif. Iki gundur shortluyom ve veriyor. 7.25 e kadar dusebilir

Sayfa 8/1003 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •