Sayfa 8/654 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 57 - 64 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Bu işlem haçmiyle yuzde 4 ilğinç....
    Kimse korkudan malını satışa koymuyor. .

Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    7.30 a kadar sadece 5000 lot

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Kimse korkudan malını satışa koymuyor. .
    yalan yok ben trade geçeli çok oldu, iyi ki düzeltme için satmamışım 6,40 beklerdim giderdi lotcuklarım

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Sn keko kendi aracı kurumunuzu kurmuşssunuz hayırlı olsun .. Keko dan 1 lot yazıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu arada dün akşam FED faiz kararını açıklamış...faizi artırmamış..dünya genelinde borsalarda güzel çıkışlar olmuş...dolar ise 5,22 lere geriledi..türkiyedeki kriz yavaş yavaş hafifleyecektir...şirketler şu anda 4-5 fk dan değerleniyorken ileriki zamanlarda 7-10 fk lardan talep görebilirler...kısacası borsanın önü de açılıyor...borsa için tek risk seçimler kalıyor..

yalnız daha önce de söylemiştik biz şu anda durdo için dövizin düşmesini istiyor olabiliriz (döviz yükümlülüklerinden dolayı ) ama yaptığı ihracat miktarını gördüğümüzde bu sefer de dövizin çıkışını isteyebiliriz...ihracat cirosu çeyreklerde 75 milyon tl lere varırsa ve bu cironun tüm ciroya oranı %75-85 lere varırsa ?? (ki beklentilerimiz de o yönde ) o vakit dövizin çıkmasına duacı olabiliriz..

krizin hafiflemesi ile hem şirketlerin fk oranları yükselecek hem de yurtiçi ciro ve karları artacak...2018 yılı ilk çeyrekte 22 milyon olan yurtiçi ciro krizin etkisi ile 19,3 milyona kadar düşmüş idi..işte kriz bitecek olursa bu ciro artık 30 milyon tl lere dayanacaktır..
    Üstad, faizi artırmamasından ziyade yapılan açıklamada bir önceki açıklamaya göre çıkartılmış bazı ifadeler var ki gelişmekte olan ülkeler için oldukça olumlu. Mesela, ardışık faiz artırımları ifadesi çıkartıldı. Geçen sene 2019 yılında 3- 4 adet artırım beklenirken büyük ihtimalle sadece 1 artırım olacak. 2020 yılında artırımı bırakın faiz düşüşü yapılma ihtimali bile konjönktüre girdi. Özeti; geçtiğimiz sene ortasında yaşanan ve ülkemizi de derinden etkileyen dolarizasyon döneminin tekrar etme olasılığı olduk.a düştü. Tekrar etse bile dalga boyu ve yaşanması muhtemel kırılganlıkların ekonomizi sarsacak şekilde etkileme ihtimali uzaklaştı. İnşallah bu sefer fırsatı kaçırmayıp parayı taşa, demire, çimentoya, AVM'ye değil de teknolojiye, eğitime yatırırız.

8. Nazar degdirdik hisseye saliyor asagi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 8/654 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •