Sayfa 8/213 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 57 - 64 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili acemsah selamlar.390 lardan adel gemisine binenlerdenim.senin emeğin büyük.bugun de burda yerimizi aldık.arastirmalara başlayalım...
    Adelimiz degerlidir inşalllah o da yakında 1000 üzerine atar..
    Ama işte eldeki avuctaki az parayla da bedava hisse bulunca seviniyorum işte 1 e 10 kat gitsin yeterli..��
    Şimdilik
    2 Milyar Dolar

2. Yolculuk esnasında gördüm Antalya'ya giderken.bunlarda arazi ,işyeri bol..yem fabrikaları çiftliklerde vs var.ilginc araştırmalarımi yapacağım. İyi yerlere gideceğinden eminim.senin gibi üstadlar boş çuvalda tepinmez😂

3. Sermaye ve dolaşımdaki hisse oldukça düşük.tam alyat hissesi.. bu kara bu sermaye... İstanbul'daki oteller sadece sağlık turizmine çalışıyor 🤗

4. Geldiğim yere ayağımı sürüyerek geldiğimi soylemismiydim😂

5. Acemşah yine gizli bir hazine keşfetmiş bravo.👏

Çok beğendim bende bu yeni şirketi.

6.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Yolculuk esnasında gördüm Antalya'ya giderken.bunlarda arazi ,işyeri bol..yem fabrikaları çiftliklerde vs var.ilginc araştırmalarımi yapacağım. İyi yerlere gideceğinden eminim.senin gibi üstadlar boş çuvalda tepinmez😂
    Giderseniz eğerki Mordoğan manal koyundaki yeni mülkümüz üzümcü adası olarak bilinen yarımadaya da bakın derim yol cok uzamazsa..
    40 milyona almış patron en az 400 milyonu var bugün...
    Orada tahminğmce zengin İngiliz Alman milyonerler aileler yaşlı bakım merkezi olacaktır.
    Yıllık kişi başı 250 bin euro yıllık..
    Balcova egepark AVM ve encore otelede bakın bakalım hastane dönüşümü başlamış mı?
    2 Milyar Dolar

7. Ben yarın Çeşmeden gideceğim izmire bakarım otel ve avm yerinde duruyor mu diye.

İzmirin en güzel yerinde bu mülk. Nasıl almışlar burasını hayret ettim doğrusu

Harika bir iş yapmışlar bravo

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Tavan olur muyuz?
    Oluyoruz galiba.... 75 ye kadar önü acık !
    Haydi hayırlısı...
    2 Milyar Dolar

Sayfa 8/213 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •