Sayfa 8/689 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Can sıkıntısından 27'ye bir miktar satış, 26'ya bir miktar alış giriyorum 6 -7 gün oldu çok cüzi miktar alabildim ve satabildim.. yani ne alıcı var ne satıcı

2. 0,27 de uzun zamandır görmediğin adet de (215 bin lot kadar) satış koyuyorlar. Buna karşın oradan bunu alan yok? Şirket en kötü durum da 0,26 ya satıp çıkan da yok.

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    0,27 de uzun zamandır görmediğin adet de (215 bin lot kadar) satış koyuyorlar. Buna karşın oradan bunu alan yok? Şirket en kötü durum da 0,26 ya satıp çıkan da yok.
    :-) 3 te 1'i benim satışta bekleyenin, bir duyumum falan da yok, sadece deneme..

4. Geri kalanı kimin acaba :-). Bu kadar kötü durum da olan hissenin dibi burası mı? Uzun vadeci yatırımcı olduk ama yanlış hisse de.

Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    :-) 3 te 1'i benim satışta bekleyenin, bir duyumum falan da yok, sadece deneme..
    Maşallah.baya toplamissin.belki birgün yükselirse,zararını çabuk cikertirsin. Tez hocadan selamlar kardeşim...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Maşallah.baya toplamissin.belki birgün yükselirse,zararını çabuk cikertirsin. Tez hocadan selamlar kardeşim...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    Aleykümselam hocam, zarar çıkacak gibi görünmüyor maalesef..2,20'den 10bin Euro bozdurup sadece 6900 küsür Esem hissesi aldığım da maliyetin içinde ve daha neler neler

7. Spk ya operasyon yapilmis sanirim bizim elektropakla birlesmeye bu fetocular izin verdiler.Bu akla ziyan birlesmeye bunlardan baskasi izin vermezdi....yaziklar olsun patrona spkya...her kim sorumluysa...

8.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Aleykümselam hocam, zarar çıkacak gibi görünmüyor maalesef..2,20'den 10bin Euro bozdurup sadece 6900 küsür Esem hissesi aldığım da maliyetin içinde ve daha neler neler
    Merak etmeyin sizin gibi bir çok insan var bu şekilde ESEM hissesine sahip. Zaten o yüzden hisse 5 yıldır kıpırdamıyor. Adamlar nasılsa biz bunlardan bu malı dipten alırız dediler ama maalesef alamadılar. Onlarda siz böyle yaparsanız biz de böyle yaparız deyip bizi süründürüyorlar..

Sayfa 8/689 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •