Sayfa 8/14 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Arama sonucu : 111 madde; 57 - 64 arası.

Konu: REEDR - Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Şirketimiz, uluslararası pazarlardaki teknolojik ürün trendlerinin gerisinde kalmamak, tüketici ihtiyaç ve taleplerine zamanında cevap verebilmek, tüm satış kanallarında ve ReeDükkan'larda satışı yapılan ürünlerin çeşitliliğini artırmak için çalışmalarına devam etmektedir. İş ve ürün geliştirme çalışmalarımız sonucunda G19 Pro S Dizüstü Bilgisayar, Apollo Max Bluetooth Kulaklık, Apollo Ear Pods Bluetooth Kulaklık, M11 Pro Max Tablet Bilgisayar, Alfreed Laser Robot Süpürge, Reefit Masaj Tabancası, Reefit Masaj Eldiveni, Reefit Akıllı Yüzük ve Reeder Akıllı Sera Bahçe ürünlerinin üretim ve tedarik planlaması tamamlanmış olup en kısa sürede satışa başlanmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

2. oyuncu bilgisayarı tarafı beni en çok heyecanlandıran kısım.

3.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Fiyat: 17.10 TL burda kalsın bu
    )

4. bu sene 910 M FAVÖK yaparım demişti 9 ayda 576 M FAVÖK yaptı kaldı 334 M

5. Yeni bir devin doğuşuna şahitlik ediyoruz

6. mq alem reedr ı görsün.....!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Alırım satarım borsaya can katarım......Yıllarca sosyal medyada yazdım.....
    Birgün biz de ölüp gideceğiz.....Bu REEDER daki potansiyeli gösteren şu yazım da anı olarak kalsın......
    Türkiye den bir TEKNOLOJİ DEVİ çıkacak ,adı da REEDER olacak.....Reeder da şu kadar lotum vardı ,tutsaydım şu kadar olacaktı diye çooookkkk hayıflananlar olacak yıllar sonra.....

Bunlar benim kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.....
    Gün gelecek 100 tl bile ucuz kalacak.Abd de lansmanı yapılacak ürün bu reeder ı uçurur uçurur.

8. 644.444 lotum var.Bakalım 1 yıl sonra bu 644.444 lot kaç tl değere ulaşacak?

Sayfa 8/14 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •