Sayfa 8/608 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 4859 madde; 57 - 64 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Saat 17:08 de 36,6 kademesinde 561 lot vardı.
    Saat 17:38 oldu 36,6 kademesinden 1 lot dahi almadı.

Nasıl bir kağıtsın sen....

2.  Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Saat 17:08 de 36,6 kademesinde 561 lot vardı.
    Saat 17:38 oldu 36,6 kademesinden 1 lot dahi almadı.

Nasıl bir kağıtsın sen....
    Tahta Yapıcı, Hem korku vermek için hemde İşlem hacmini yüksek tutabilmek için. Alış Kademesine lotları koyuyor.
    Sonrada son 10 gündür spek mal kaptırdı. Düşük fiyattan almak için devamlı aşağıya baskı kurmaya devam ediyor.
    Arkadaşlar sabır lazım. Benim şu an ihtiyacım yok. Fiyatı düşerse ek alım yapıp diplerden almaya çalışırım.
    Acelem yok. Bir gün elbette yükselecektir. O gün spek ben olacağım.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. çimbeton ve çimentaşın gerçek degerini bulması için italyanlardan kurtulması lazım,böyle bir şirkete zarar yazdırmak gerçekten büyük bir kurnazlık ister..iki şirkette hatta ülkeye gelen yabancı yatırımcıların büyük bir kısmı vergi vermemek için (sanki özel anlaşmalarla ) çok farklı bilançolar gönderiyorlar,kendi kendime diyorum şirketi bir yıllığına ben yöneteyim 20 milyon lira para kazanırım ama sonra diyorum bu adamlar daha fazlasını kazanıyorlar ama bilançoda parayı yok ediyorlar para genel yönetim giderleri adı altında italyaya gidiyor.. bizde yıllardır hissenin fiyatının yükselmesini bekliyoruz...hisse fiyatının yukarı gitmesi için şirketin şeffaf yönetilmesi gerekir ama bu yönetimle 20 yıl sonra bile 30-40 lira arasında bir fiyatta oluruz..migrosun bilançosuna bakın adamlar gıda satıyor bürüt % 25 ile mal satıyorlar bunlar % 5 ile çimento satıyorlar inanılır gibi değil..

4. Ehhh spek Kardeşim. Koyuyorsun alışa 2000 -3000 - 4000 lot neyse sonra kendine satış yapıyorsun. Sonradabu lotları satışa koyuyorsun. Bırak artık bu bayat numaraları değişik bilinmeyen yeni numaralarını üret.
    Sana satacak benden 1 lot dahi yok. Sen düşürürüsen ben de almaya devam edeceğim.
    Kesinlikle yatıırm tavsiyesi değiidir.

5. Cmentin gazıyla tahtayı 37 ye taşıdılar.

6. arkadaşlar 2011 kasım ayında sattığı arsa ile ilgili kanun da 5 yıl süre doluncaya kadar fonda tutabilir diyor.2016 yılı sonu itibariyle fondaki parayı ya gelir gösterecek ya da sermayeye eklemesi gerekmiyor muydu yanlısım varsa düzeltin ben bu parayı ne vergi dairesinde ne de bilançoda bulabildim bilgi sahibi olan yardımcı olabilecek kişi varsa sevinirim

7.  Alıntı Originally Posted by seladin Yazıyı Oku
    arkadaşlar 2011 kasım ayında sattığı arsa ile ilgili kanun da 5 yıl süre doluncaya kadar fonda tutabilir diyor.2016 yılı sonu itibariyle fondaki parayı ya gelir gösterecek ya da sermayeye eklemesi gerekmiyor muydu yanlısım varsa düzeltin ben bu parayı ne vergi dairesinde ne de bilançoda bulabildim bilgi sahibi olan yardımcı olabilecek kişi varsa sevinirim
    Kardan ayrılmış kısıtlanmış yedeklerin içinde 8.121.196,00

8.  Alıntı Originally Posted by gardiyan Yazıyı Oku
    Kardan ayrılmış kısıtlanmış yedeklerin içinde 8.121.196,00
    hocam aynen onu gördüm ama parayı öle tutabiliyorlar mı? bilançoya yansıtmaları ya da sermayeye eklemeleri gerekmez miydi yoksa bir karar alınana kadar yedeklerde tutabilirler mi bilmediğimden soruyorum
    teşekkürler

Sayfa 8/608 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •