Sayfa 8/502 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 4009 madde; 57 - 64 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Vay arkadaş, hepi topu 74 lot (288 TL) hisseniz var. Hepsi batsa ne olur. Yok açılır açılmaz 3.90 dan satıcam, yok satabilirsen iyi v.s. hayret bir şey ya
    hocam 74 lot degil 5 hesap X 74 lot = 370 lot malesef

2. Eşit dağıtım olduğu için Aydem halka arzıyla karıştırmayın. Aydem de 10 bin liralık alış giren adam 1800 liralık mal almış oldu. %10 yeseydi 180 lira kaybedecekti. Biz 288 liralık mal aldık. İsterse 2 taban yesin 50 lira kaybederiz. Burdaki panik havasını anlamıyorum, ben yarın tavan açacağını, tavan açmasa bile sonradan tavanı göreceğini düşünüyorum.

3. hocam hissenin sadece %50 si bireysel yatırımcıya eşit dağıtıldı gerisi kurumsallara oransal verildi d*****n kuyrugu işte burada kopuyor hepsi sizin dediğiniz gibi eşit olsaydı sorun yoktu zaten

4. Yav Topu gelsinnnnnnnnnnnnnnn. Azdan az çoktan çok gider niye anlamıyorsunuz . Bizden 28 TL onlardan 28 bin TL.

CANTE tavan açıyor 35 milyon lot alıcı bekliyor, 487.000 lot gerçekleşen şu an!

6. tavan açtı. şaşırttı. demek ki eşit dağıtım olunca değişti iş.

7.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    tavan açtı. şaşırttı. demek ki eşit dağıtım olunca değişti iş.
    Alakası yok. gwind eşit dağılım olmuştu. sonuç çok değişmemişti.

Mesele tamamen halka arzın büyüklüğü ile alakalı. cante küçük bir halka arz.

piyasada büyük halka arzları götürecek likit yok.

8.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    Alakası yok. gwind eşit dağılım olmuştu. sonuç çok değişmemişti.

Mesele tamamen halka arzın büyüklüğü ile alakalı. cante küçük bir halka arz.

piyasada büyük halka arzları götürecek likit yok.
    son iki gündür arzlara bakınca eksi açılışları görebiliriz. Gwind ilk gün tavan açmıştır.

Sayfa 8/502 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •