Onemli Gunler Banner
Sayfa 80/996 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    İnşallah gelir geçer .

Ancak daha önce korona hakkında açıklanan belirtileri içinde ateş yoktu diye hatırlıyorum
    Nasıl olmaz Bora bey, siz bari yapmayın bunu, havalimanlarına ısı detektörlerini boşuna mı koyuyorlar, Çinde el ateş ölçerleriylen de kontrol yapıyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. 6,1515 vurdu çekti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    6,1515 vurdu çekti
    Sabah ilk iş hallederler, alırlar ateşini...

Bu arada corona virüslü hastaya iyi ki ben tanı koymuyorum...

Niza yokmu, niza?

Damardan girecek bir konu bulamadık, bari niza izleyelim katkıda bulunur, iki de ben çakarım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5. Reha bey,

Dediğiniz gibi hastalık semptomlarından biriside yüksek ateş. Yalnız, ilk yayınlanan bilimsel makalelere göz attım hastalık semptomları için ve görünüyor ki yüksek ateş çok az hastada ortaya çıkmış.

Havaalanlarındaki ısı detektörü uygulaması bir nevi çaresizlikten. Yüksek ateş binlerce hastalığın semptomlarından ki, aslın da vücudun bilinen en önemli savunma mekanizmasıdır. Isı taramasının yapılmasının sebebi, muhtemel hastaları tespit etmek ki işe yaradığı pek söylenemez. Hele ki kuluçka süresi 15/20 günlere kadar uzayabilen bu virüs karşısında.
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Nasıl olmaz Bora bey, siz bari yapmayın bunu, havalimanlarında ısı detektörlerini boşuna mı koyuyorlar, Çinde el ateş ölçerleriylen de kontrol yapıyorlar.

Corona ilacımı doldurayım, hepiniz öleceniz bir ben kalacam.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. Dow Jones durduruldu.

Kapanisa 2 saat kala.

Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Reha bey,

Dediğiniz gibi hastalık semptomlarından biriside yüksek ateş. Yalnız, ilk yayınlanan bilimsel makalelere göz attım hastalık semptomları için ve görünüyor ki yüksek ateş çok az hastada ortaya çıkmış.

Havaalanlarındaki ısı detektörü uygulaması bir nevi çaresizlikten. Yüksek ateş binlerce hastalığın semptomlarından ki, aslın da vücudun bilinen en önemli savunma mekanizmasıdır. Isı taramasının yapılmasının sebebi, muhtemel hastaları tespit etmek ki işe yaradığı pek söylenemez. Hele ki kuluçka süresi 15/20 günlere kadar uzayabilen bu virüs karşısında.
    Haklısınız, fakat ateşi olanı toplayalım mantığı çaresizlik ve yapilacak başka bir şey olmadığından, kuluçkada ateş yapmadığını biliyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 80/996 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •