Sayfa 800/1000 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Ahmetg Guest
    TEZGAHA BAK TEZGAHA !..

SON YILLARDA TÜM OYLAR DEĞİŞTİRİLDİ...

ALIN SİZE CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK KURNAZLIĞI !..

Sandık kapanır, sayım başlar.
    AKP müşahitlerinin verileri AA'ya gönderilir.
    AA verileri girerken değiştirmez.

BURAYA DİKKAT!

Seçici davranır.
    Şöyle; önce kazandıkları sandıkları taratır ve veri olarak girerler. (hatırlayın ilk veri girişinde fark 15 puandı) bu veriler hızlı girilir. Yıldırım hızı ile...

Bunu gören, duyan başka parti sandık müşahit ve görevlileri, HATTA MUARREM İNCE'LERİ ümitsiz bir şekilde dikkat etmez, hatta yerini terk eder!

(Bknz istanbul seçimi saat 22'ye kadar)

Aday kazandım açıklaması yapar, taraftarlar konvoya çıkar 'iş bitti' süsü verilir!

Böylece ıslak imzalı tutanakların, birleştirme faslını sadece akp li müşahitler yapar.

Kafalarına göre yazar da yazar! Ne lazımsa onu yazar.

Hatırlayın, binali yıldırım gece, kazandım açıklaması yaptı.

Sandıkların tamamı açılıp, sonuçlar çıkana ve birleştirilene kadar kimse yerini terk etmeyince oyun bozuldu.

Helal sana Ekrem İMAMOĞLU bozdu bu oyunu!

Adaylarının kaybetmesi ile AA elindeki verileri giremedi.
    Sahadan veri yok dediler, ekrem imamoğlu 'var bizde watsapp dan atayım mı' diye bağırdı. sizde de var kıvırmayın dedi.

Hatırlayın İmamoğlu'nun ilk basın toplantısını: 'çok hızlı veri giriyorlar, nasıl elde ediyorlar, karma veri değil bunlar' dedi. 'Tekrar ediyorum, ben istatistikçiyim yemem bunları' dedi

AA, Kazanç verileri bitince, uzun uzun insanların seçim bitti, deyip dağılmasını bekledi.
    Gitmedi insanlar!
    Bu sefer veriyi kestiler, olmadı!
    Değiştirmeyi denediler, oda olmadı!

Sabaha kadar sustular, kazandık da diyemediler, kaybettik de....

Ne zaman ki ysk başkanı sabah dişlerini sıkarak : 'AA, benim müşterim değil' dedi

Ne zaman ki kızgın bir biçimde ben veriye başlamadan onlar yüzde 90 açıkladı diye kızdı

İşte o zaman bittiler!

Arkadaşlar, Burada planlı, organize bir suç var.

Geçen seçimde Melih Gökçek böyle kazandı, başka hangi seçimlerde kazanan böyle değişti bilmem ama:

Tüm gazete ve tv lerin bağlı olduğu AA, resmen bu ülkede kaz***** belirliyor. Senin, benim emeğim, oyum hikaye!

3 gün geçti AA, yakalandığının farkında, kıvranıyor.

Seçim sonuçlarını bu ajansa Ysk vermiyor ise kim veriyor?

Çalışanlarından aldığım bilgiyi veriyorum: Akp müşahitleri...

Bu ülkede yapılan seçimlerin son 10/15, tanesi böyle sonuçlanmadığını kim söyleyebilir.

İlhan Ayyıldız

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Beymen dona baktim, Axess 6 taksit fakat benim dotun sigacagi bedeni kalmamis!
    Brezilya salçasina mı sahipsiniz

3.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Hulusi Akar: Biz Patriot da almaya talibiz

Hava savunma sistemlerine ilişkin de konuşan Akar, 'Biz Patriot da almaya talip olduğumuzu açık ve seçik bir şekilde ortaya koymuş bulunuyoruz' dedi.

Para çok nasıl olsa ıkisini de alırız.Birini fırlatır ötekiyle firlattigimizi vururuz
    Öyle değil maalesef.
    Birini firlatirsan, öbürünün üzerine otuttururlar adamı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,849
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Beymen dona baktim, Axess 6 taksit fakat benim dotun sigacagi bedeni kalmamis!
    Bu konuyu EMİN ÇÖLAŞAN da okumuş.
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...riler-4325740/
    Dikkatli olmak lazım,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,849
    Başak şehir belediye- konya belediye maçı entresandı. Konya nasıl yenilsem, maçı, başakşehirin attığı golün,her kesin görmesine rağmen ofsayti var la görülmesi. NEYSE HAFTAYA BİR BİRBİMİZİ yer bu kötü futbolu baş tacı ederiz

6.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Öyle değil maalesef.
    Hususi sormalı, "ABD sana saldırdığına ne yapacaksın o Patriot'u F35'i ?". Mantıklı bir yanıt veremez...
    Subaylarımızın ABD ordusuyla eğitim vb. her türlü ilişkisini kesmeliyiz...
    ABD ordusuyla kendilerini o kadar özdeşleştiriyorlar ki ABD açıkça düşman olduğunda bile gerçeği kabullenemiyorlar..
    ABD İran'ı terörist olarak andığı için yazdıkları kitaplarda İran'ı terörist kabuleden komutanlarımız var..

7.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Öyle değil maalesef.
    Kendi kendimize oynariz füze bizim değil mi?
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

8. vay arkadaş,bide emekli maayışı begenmezler,beymen,hemide

bizde ayyıldız eskitmeye devam
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 800/1000 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •