Sayfa 800/1001 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

Alıntı Originally Posted by dunya Yazıyı Oku
    Sn.Webster sizi sonsuz destekliyorum,bu tip muhasebeyi iyi yapıyorsunuz,sağlık,gereklilik,sonucda artıları fazlası ile geri dönüyor,benim ogullarimda sizin gibiler,5x yaş grubuda bizim gibi.
    5 VE 6 YAŞ
    7 YAŞ BUNA GİRMEZ çünkü 5 ve 6 yaşında edindiği tecrübeler 10 yıllık eski hükümlüde bile yoktur.
    sesi kısılmıştır, ayarları devamlı akord ediliyordur. ve bu yüzden 5-6 yaşındaki kadar komutlara asi değildir.
    en azında yırtılan hacı bekirin değil , kendi donu olduğunu yaşamıştır.
    5-6 yaş ise DUR komutunun ne anlama geldiğini bilmez. aslında çocuğu bu hale getiren ailenin şımarıklığıdır. psikoloğa gitmesi gereken hıyarlar bunlardır.
    hele bide
    puştluk, çakallık, ******lık kavramlarının bu yaştaki çocuklarda görülmesi ise, o ana babanın kafasına sıkılması gerektiği hissini parlatır.

MYFİNANS acab 5 x yaş grubuda bizim gibi derken. bu noktaya mı değinmek istemişti.

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    çok güzel bir uygulama, bizdede yapılmasından yanayım. sosyal devlet işte budur. Bu para ülkede açlıktan ölmeyi yok eder.
    destekliyorum.
    Bizde varki zaten

Alıntı Originally Posted by dunya Yazıyı Oku
    Sn.Webster sizi sonsuz destekliyorum,bu tip muhasebeyi iyi yapıyorsunuz,sağlık,gereklilik,sonucda artıları fazlası ile geri dönüyor,benim ogullarimda sizin gibiler,5x yaş grubuda bizim gibi.
    Ustad ogullariniz 5x ise siz kac yasinizdasiniz sormasi ayip

5 VE 6 YAŞ
    7 YAŞ BUNA GİRMEZ çünkü 5 ve 6 yaşında edindiği tecrübeler 10 yıllık eski hükümlüde bile yoktur.
    sesi kısılmıştır, ayarları devamlı akord ediliyordur. ve bu yüzden 5-6 yaşındaki kadar komutlara asi değildir.
    5-6 yaş ise DUR komutunun ne anlama geldiğini bilmez. aslında çocuğu bu hale getiren ailenin şımarıklığıdır. psikoloğa gitmesi gereken hıyarlar bunlardır.
    hele bide
    puştluk, çakallık, ******lık kavramlarının bu yaştaki çocuklarda görülmesi ise, o ana babanın kafasına sıkılması gerektiği hissini parlatır.

MYFİNANS acab 5 x yaş grubuda bizim gibi derken. bu noktaya mı değinmek istemişti.
    Ustadim ne diyorsunuz bir sey anlamadim 😄

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bizde varki zaten
    bizde olan ne üstadım,

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim ne diyorsunuz bir sey anlamadim ��
    üstadım bende anlamadığım için, acaba bu mu diye bir profil çizdim. betimlemeyi sayın myfinans yapacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim ne diyorsunuz bir sey anlamadim ��
    üstadım bende anlamadığım için, acaba bu mu diye bir profil çizdim. betimlemeyi sayın myfinans yapacak.
    Valla bende bişey anlamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    5 VE 6 YAŞ
    hele bide

Sn. Regal tamamiyle farklı anlamissiniz,ben yazmayı sevmediğim için,kısa yazmaya çalıştım, oğullarım 23-29 ,ben 57, 5x bu nedenle kullandım,sn myfinansida kendi yaslarimdadir diye düşündüm.

Sayfa 800/1001 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •