Sayfa 802/1002 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Bayraktar battle-tested oldugu icin ilerde bize iyi gelir saglayacak.

Insanlar sevmiyor olabilir seyle alakasindan dolayi. Ama ulkenin o kadar parasini yedi, bize niye para kazandiracak birseyler kalmasin.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Almanya, alman parcali silahlarin Ukranya'ya ihracina izin verilmis. Hollanda yollayamiyormus.
    Almanya SWIFT'i de kabul etmeyen tek ulke idi. Sartli ve kisitli SWIFT kabul etmis O da ne demekse. Amma hoduk bir devlettir.
    bir iki gün önce almanya nın yan çizeceğini yazmışltım sn 666..o zaman sadece işaret şeklinde idi şimdi fiiliyata dökülmeye başladı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

savaşlardan sonra 3 ordu kalır :

YAS TUTANLAR ORDUSU

HIRSIZLAR ORDUSU

ÖLÜLER ORDUSU

BERTOLD BRECHT

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,895
    Ben mi olaya farklı bakıyorum diye düşünürken bir üye şunları yazmış. Paylaşayım dedim.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...89#post5811789

Ukraların sosyal medyada paylaştıkları görüntüleri hiç doğru bulmuyorum.
    Birilerini daha çok kızdırıyor, farkında değiller.Kendi bacaklarına sıkıyorlar.

Fransa Total'le Rusya'daki faaliyetlerini görüşüyor- bloomberght.com

Fransa Maliye Bakanı Fransız hükümetinin enerji şirketleri Total ve Engie'nin Rusya'daki operasyonlarıyla ilgili görüşmeler yaptığını söyledi
    Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Maire bir televizyon kanalına verdiği mülakatta Total ve Engie ile Rusya'daki faaliyetleri hakkında görüşmeler yaptığını açıkladı.

Le Maire konuyu Total CEO'su Patrick Pouyanne ile görüştüklerin belirterek "Kendisi durumun ciddiyetinin farkında. Birkaç gün içinde şirketin faaliyetlerine dair karar alınabilir" değerlendirmesini yaptı. Bakan, Engie'nin durumunun ise daha farklı olduğunu söyledi.

Fransa'nın bu adımı BP ve Shell'in Rusya'dan çıkış kararının ardından geldi. Birçok şirket Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısı sonrası ülkeden çıkma kararı aldı.

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/fransa-t...usuyor-2300233

Goruntu paylasmadan once saldirmaya baslamisti. Paylasmasalardi da devam edecekti. Ayrica paylassinlar, ben zevk aliyorum bozayi vuruldukca. Krazeee dunya savasi cikaracak nerdeyse.

Onlar da ne yapacaklar, karsilardinda koca guc var. Halkina moral asilamaya calisiyorlar.

50 kmlik konvoy Kiev'e kadar geldi, birseye yapamadilar mesela. Hadi hava yardimi var diyelim. Ormana birkac insan saklanip birkac tanki ayni anda vuramazlar miydi acaba.

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bir iki gün önce almanya nın yan çizeceğini yazmışltım sn 666..o zaman sadece işaret şeklinde idi şimdi fiiliyata dökülmeye başladı
    Almanya yan cizemez artik. Meclisten gecirdiler, ilk kez aktif bir savasa silah yolluyorlar, SWIFT'i hallettiler, Nordstream'i kapattilar. Onlar icin oldukca onemli bir politika degisikligi.

Vakit olursa surda uzun ve detayli bir yazi var: https://www.tabletmag.com/sections/n...-russia-policy

Rusya'nin isgali ile bir degisim geliyor. Dunyanin enerji sorunu cozulecek, kim bilir bizler icin hayirli olacak ilerde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bayraktar battle-tested oldugu icin ilerde bize iyi gelir saglayacak.

Insanlar sevmiyor olabilir seyle alakasindan dolayi. Ama ulkenin o kadar parasini yedi, bize niye para kazandiracak birseyler kalmasin.
    Bugün ruskilerin tepesine inen o ( sözde ) türk malı bayraktar İHA/siha lar,Gün gelir ,ruskiler bize yedirirler...!!

Sayfa 802/1002 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •