Sayfa 803/925 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Teorik eşleşme 6.650.000 lot ile tavan. 135bin lot satış var tavandan

2.  Alıntı Originally Posted by executive Yazıyı Oku
    Ya madem riskli görüyor ve altarnatif hissede taşıyorsanız o zaman ne diye burda ha bire yazıp duruyorsunuz dolmuşdan inmişsiniz varın gidinin yolunuza uğurlar olsun, herkesin risk algısı , yatırım mantalitesi farklıdır burda neden zamanınızı harcıyorsunuz üzüldüm şimdi.
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    DİKKAT: okunmadan sildiriyorlar bu yazıyı, spek adamları bütün yazanlar burada, hisseye müşteri çekip ellerine vereceklerdir.devlet kurumu eliyle millet nasıl soyulur gör, 1,70 defter değeri hisse 60 lira hergun tavan gidiyor, 5 yıl hisseyi sürekli dusrduler daha bir yıl önce 2 liraya indirdiler ve hisseyi zorla milletten topladılar ,sonra üç ayda 40 lira yaptılar ,şimdi millete satıp dolandırmak için altın madeni hikayesini her yere reklam verdiler, altın madeni on yıldır vardı oysa sogutte ve hisse 2 lira idi geçen yıl.millet devlet eliyle nasıl soyulur izleyin
    Bu yazdıklarınızla elinde hisse olanları etkilemiş olmuyor musunuz şimdi ? Şirket altın buldum dedi 3 gündür tavan gidiyor zaten alım fırsatı bile vermiyor ama herkes taşlıyor dolandırıcılar diye , be neyin çekememezliği gerçekten anlam veremiyorum, aslında meşhur bir atasözü var ama yazmayacağım anlayan anladı.
    Saygılar

piyasa değeri 20 milyar oldu....

altının çıkarma maliyeti 800-1000 dolar ons başına...ne kadar rezervi var ki?

arım Kredi iştiraki Gübretaş'a ait Bilecik Söğüt'teki maden sahasında 3,5 milyon onsluk altın varlığı tespit edildi. Rezervin parasal değeri yaklaşık 46 milyar lira.

200-250 milyon dolar yatırım gerekir...

5-10 yılda peyderpey kendine kalacak taş çatlasa 2o milyar....

bu saatten sonra KY kazandıracak bir şey kalmamış...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    arım Kredi iştiraki Gübretaş'a ait Bilecik Söğüt'teki maden sahasında 3,5 milyon onsluk altın varlığı tespit edildi. Rezervin parasal değeri yaklaşık 46 milyar lira.

200-250 milyon dolar yatırım gerekir...

5-10 yılda peyderpey kendine kalacak taş çatlasa 2o milyar....

bu saatten sonra KY kazandıracak bir şey kalmamış...
    --altın varlığı görünür rezerv mi?...muhtemel rezerv mi?...kaynak mı? iyi bilmek lazım...

--benim hesap görünür rezerve göre.... muhtemel ya da kaynak ise....daha da düşürmek lazım

6. Ne kadar çok düşmanı varmış hissenin. Zaten ky'a alım fırsatı vermiyo ki. Hadi tavan bozdu, atlamayın diye uyarı yapmak samimi gelebilir. Ama tavana kitlemiş hisse. Madem bura gubref forumu. Hisseyi tutanları da düşünün biraz

7.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Ne kadar çok düşmanı varmış hissenin. Zaten ky'a alım fırsatı vermiyo ki. Hadi tavan bozdu, atlamayın diye uyarı yapmak samimi gelebilir. Ama tavana kitlemiş hisse. Madem bura gubref forumu. Hisseyi tutanları da düşünün biraz
    Aynen katılıyorum,

Alıntı Originally Posted by melesav Yazıyı Oku
    ne kadar çok düşmanı varmış hissenin. Zaten ky'a alım fırsatı vermiyo ki. Hadi tavan bozdu, atlamayın diye uyarı yapmak samimi gelebilir. Ama tavana kitlemiş hisse. Madem bura gubref forumu. Hisseyi tutanları da düşünün biraz
    --borsa bazen değişik amaçlar için de kullanılır....ky, malın değerini iyi hesaplamalı ki başkalarının başka amaçlkar ile yükseltilmesi bitince enkazın altında kalabilir...

--o nedenle gerçek değeri iyi hesaplamak gerekir...

Sayfa 803/925 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •