Sayfa 804/1011 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Tamam arkadaşlar EYT hikayesi bitti hak kazananlara hayırlı uğurlu olsun ,
    10-20-30 günle büyük ikramiyeyi kaybedenlere geçmiş olsun ( 1999 kasım -Aralıkta işe girenler )
    bakalım hükümet kendini emekli etmemek için daha ne süprizleri var ona bakalım
    FORMASYON AVCISI -53

pegasus 650 ye gidecek diyen bir arkadaş vardı..bana kızmıştı ..kimdi o yahu??

3. Eczacı vb emekli olup çalışamaz ama diğer ticari esnaf başkasını yetkili gösterir emekli olur, evin mutfak masraflarını kurtarır. Bu işden Bağ-Kur'lu olup emekli olanlar yararlandı bence, onların kanunu ayrıydı ve çok zor emekli olabiliyorlardı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Çok parası olan ağa olsaydım.
    Erken emekliliği isterim..
    Nasıl olsa bu sistem batacak.
    Hazine borçlanacak
    Ne güzel yüksek vaizden borç veririm
    Dolarlarım da var nasıl olsa..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. valla ben bu maaslar bu borçlar vs nasıl altından kalkılacak bilemiyorum emekli sadece tek taraflı problem degil

6. AKP devlet imkanlarını vatandaşa dağıtmak üzere geldi sonra vatandaşı unuttu hepten devletçi oldu, belki aksaçlılar kulağını çekti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    valla ben bu maaslar bu borçlar vs nasıl altından kalkılacak bilemiyorum emekli sadece tek taraflı problem degil
    Bireysel sıkıntı olur,vatandaş yeni zamlara alıştı
    Zaten yükün büyük kısmı vatandaşa yüklenir, simit alıcak para ayırmak lazım bi kenara, emekli olduk ohhh mis mis 10 dönüm bostan yan gel osman devri geçti

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. akp oy kazanayım derken elindeki oylardanda oldacak bu uygulamayla...

Ece Saygun Aslan
    @Ecemila
    45 yaşındayım, 23 senedir çalışıyorum, günüm fazla fazla yetiyor. Ben emekli olmak için 10 sene daha çalışacağım ama benden sadece 3 Ay önce işe başladığı için arkadaşım 20 sene çalışma ile 40 yaşında emekli oluyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 804/1011 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •