Sayfa 804/863 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Brain abi diyeceğini demiş. İyi okuyan iyi anlar, kötü okuyan kötü anlar. Anlayan anlar bana göre.
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Tam bir tutarsızlık abidesisin.

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Tahtada spek ile patron arasında savaş var paylaşamadıkları nedir bilmiyoruz genel kurulda 5 milyon lot bedelsize hayır dedi sanırım spek grubuydu aralarındaki mevzuyu çözdükleri anda
    Üç hanelilere ulaşacaktır
    Şuanda pozisyonunuz neyse koruyun çerez olmayın
    Ağustos 15 e kadar yapabiliyorsanız ekrana bakmayın
    Ben tutarsızlıktan bahsediyorum. Bir gün önce üç haneli rakamlara ulaşacak deyip, bir gün sonra bundan bir bok olmaz demek benim anlayabilecegim birşey değil

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

önümüzdeki hafta 4 iş günü, sonraki hafta ise sadece yarım gün işlem yapılacak. yukarıdaki resmi tatil günlerinde açıkça görülüyor.

artık yukarı yönlü hareket başlar mı? yoksa bayram sonrasına mı bırakırlar?
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

manisa ili ihracat rakamları tabloda gösterilmiştir. umut verici.

klmsn'a yansımasını bilanço açıklandığında göreceğiz.

7. Tam bilmiyorum ama yıllık yaptığı cironun altında piyasa değeri olan kaç tane sanayi şirketi var BISTte

8. Birde bir sorum olacak bu şirketin en iyi çeyreği genelde 2. Çeyrek mi oluyor

Sayfa 804/863 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •