Sayfa 804/1006 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Tahvil alalım dedik faiz gevşemeye başladı

2.  Alıntı Originally Posted by tr123456 Yazıyı Oku
    En Mantıklısı TfxTarget Döviz Konusunda Makas Standart 50-60 Tır
    Sadece Dalgalanmalar Sırasında Her Bankada Olduğu Gibi Makas Artar Onun Dışında Normaldir.
    Tfx Target için Türkiye finans hesabı açmak gerekiyor sanırım. EFT limiti ve ücreti hakkında bilginiz var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Denizbank / 4,6110~4,6000 => 0,011 :

ING / 4.617061~4.602539 => 0.014522 :

Enpara / 4.616350~4.609850 => 0.0065 :

Fiba / 4.6275~4.6095 => 0.018 :
    Garanti'de 0.015 görünüyor. Ben her ay 10.000 USD civarı kart borcu ödüyorum Garanti internet şubesinden dolar alarak. Bankalar arası bu kadar fark olduğunu bilmiyordum. Enpara ile Garanti arasında 400 TL gibi bir fark çıkıyor 10.000 USD için.

Garanti yerine Enpara'dan USD alsam Finansbank şubesine gidip gişeden dolarları çekip elden Garanti kart borcuna yatırsam 400 TL cepte kalıyor. Enpara'daki dolarları Finansbank gişesinden çekmekle ilgili bir kısıtlama var mıdır?

4. Cuma günü 810,000 Usd dönüş. Bugün bankalardan oran alıyorum, paylaşacağım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Garanti'de 0.015 görünüyor. Ben her ay 10.000 USD civarı kart borcu ödüyorum Garanti internet şubesinden dolar alarak. Bankalar arası bu kadar fark olduğunu bilmiyordum. Enpara ile Garanti arasında 400 TL gibi bir fark çıkıyor 10.000 USD için.

Garanti yerine Enpara'dan USD alsam Finansbank şubesine gidip gişeden dolarları çekip elden Garanti kart borcuna yatırsam 400 TL cepte kalıyor. Enpara'daki dolarları Finansbank gişesinden çekmekle ilgili bir kısıtlama var mıdır?
    şöyle bir sıkıntı olabilir 10.000 dolar gibi bir meblağda bile en az 1 gün önceden haber vermeniz gerekebilir
    ilaveten bu miktar para için bile bazı zamanlar sizi saat 4'e kadar bankada asker edebilirler..

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    şöyle bir sıkıntı olabilir 10.000 dolar gibi bir meblağda bile en az 1 gün önceden haber vermeniz gerekebilir
    ilaveten bu miktar para için bile bazı zamanlar sizi saat 4'e kadar bankada asker edebilirler..
    Kartın son ödeme tarihi geldiğinde bir sorayım bakalım yardımcı olacaklar mı. Ayrıca şimdi Enpara sık sorulan sorulara baktım aşağıdaki şekilde bir bilgi buldum. Tutara bağlı olarak yokuş yapabilirler belki. Yine de günü gelince bir soracağım en azından öğrenmiş olurum.

QNB Finansbank şubeleri aracılığıyla Enpara.com hesaplarınızdan TL, USD veya EUR çekebilirsiniz. Ancak, Enpara.com sadece dijital kanallar üzerinden hizmet veren bir banka olduğundan, QNB Finansbank şubelerini sadece istisnai durumlar için kullanmanızı, sık ve düzenli işlemleriniz için ATM'leri ve Enpara.com'un internet veya cep şubesini tercih etmenizi bekliyoruz. Ayrıca, yüksek tutarlı para çekme işlemlerinin şube kasasının uygunluğuna bağlı olduğunu belirtmek isteriz. Eğer Enpara.com ürün ve hizmetleri için sürekli olarak QNB Finansbank şubelerini kullanırsanız ve Enpara.com'a şube maliyeti yaratmaya başlarsanız, Enpara.com'daki tüm hesap ve ürünlerinizi QNB Finansbank'ın tercih edeceğiniz başka bir şubesine devretmek zorunda kalabiliriz. Bu durumda Enpara.com'un sunduğu avantajlardan faydalanamazsınız. Bu durum sözleşmemizin 11. maddesinde de açıkça ifade edilmiştir.

7.  Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku

Gunluk tl cekme limiti 7500 tl. Bir gun icin cagri merkezi ile gorusup limiti 15000'e kadar cikarabilirsiniz. 15000 tl karsiligi dolar cekebilirsiniz. Tabi atm doviz cekme imkani veriyorsa.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Tahvil alalım dedik faiz gevşemeye başladı
    syn bahri daha ne bekliyorsun ...Alınca faiz de gevşerse bonodan kar yazarsın....

Sayfa 804/1006 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •