Sayfa 806/1002 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Şu anda panik noktası civarındayız bence.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    2. el kolay alınıp satılan orta yaş ve sınıftan araba alıyor millet,
    ev almaya güç kalmayınca bu iş popüler oldu.
    Vavacars ikinci el araç alım fiyatlarına bir ay da %18,0 zam yapmış. İkinci el de resmen çılgınlık yaşanıyor.

3. bi belimiz doğrulursa...

4.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    hocam düştükçe almanda sorun yok almaya başladığın yerde sorun var senin. kademeli alım zirvede değil dipte başlar. misal bende öyle çok derin zararlar yok. her zaman yıllık faizden öndeyim. aynen öyle bir şekilde nakit bulup takviye yapmaya mecburuz artık.

diğer seçenek dayanamıyorsan dipte satıp lanet edip borsayı tamamen terketmek. yoksa burdan satıp 5 bini geçince tekrar alanlar farkında olmadan zirveden al-dipten sat gibi bir süper aptallık sarmalına girmiş oluyor. acı gerçek bu. düşüşte satmaya bir kere alışan zaten bir mucize gerçekleşip borsa 3700'lere düşse bile yine alım yapamaz korkudan. tekrar almak için 5 bin üstünü illaki bekler.
    doğru diyorsun tabi düştükçe almak iyidir ama nakidi ona göre ayarlamak önemliydi ben onu yapamadım, çoğunu 5.500 civarı zirvedeyken aldım, sonra da acele edip %2-3 düştükçe almaya devam ettim, hisseler ilk aldığım noktadan %50-60 eksiye geldi.
    tabi bu kadar düşüş beklemiyordum bir yerden döner dedim ama bir türlü dönmedi, 4 aydır zararda bekliyorum bundan sonra da satmam gerekirse seneye kadar beklerim artık.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku

Şu anda panik noktası civarındayız bence.
    üstad dünden beridir 30kb grafik resmi yüklemeye çalışıyorum hatta 20 kb'a düşürdüm 'exceed your quota' diye hata mesajı veriyor. gif png jpg hepsini denedim sen nasıl yükledin?

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku

Çok güzel bir grafik. Ben grafikte nerede olduğumuzu bilmiyorum. Bu konuda Warren Buffett'in güzel bir sözü var;

"Hep temiz olan arka camdan bakınca, bunu yapmak kolay gibi gözükür. Ne yazık ki, yatırımcılar hep ön camdan önlerine bakmalılar. O cam da her zaman buğulu olur."

Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku

Bana göre çaresizlik noktasındayız ama umutsuzlukta olabilir ikisi de yakın duygular sanki.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baska bir siteye yukleyip
    forum linki olarak buraya yapistirmalisin

ornegin hizli resim yukle yaz ordan islemini yap
    NOT dogum tarihin 1980 olsa da cok yasli sayilmassin halledersin aslinda....

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    üstad dünden beridir 30kb grafik resmi yüklemeye çalışıyorum hatta 20 kb'a düşürdüm 'exceed your quota' diye hata mesajı veriyor. gif png jpg hepsini denedim sen nasıl yükledin?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 806/1002 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •